• Новак
Бесплатен превозот 5pcs/многу Двојно Страна Прототип PCB diy Универзална Печатени Коло 3x7cm

Бесплатен превозот 5pcs/многу Двојно Страна Прототип PCB diy Универзална Печатени Коло 3x7cm

DEN 141.60

Достапност
Производот е достапен


Бесплатен превозот 10pcs Двојно Страна Прототип PCB diy Универзална Печатени Коло 3x7cm следниве е Топла продажба PCB купи линк
100% Сосема нов и висок квалитет на 4x6 CM Двојно-Страна Прототип Одбор, Многу 10 КОМПЈУТЕРИ. Мрежа : околу 0.1 инчен (2.54 mm) Дебелина : about1.6mm Дупка со дијаметар : Прибл.1.0 mm Димензија : Прибл.3x7cm(W*L) Количеството : 10pcs Материјал : стаклени влакна Боја : Како што е прикажано на сликата Сите дупки се галвански преку Двете страни се идентични

Декларирани спецификации

Бренд Име:
HUABAN
Број На Модел На:
pcb
is_customized:
Yes
Мин. Линија Проред:
прототип на pcb
База Материјал:
Стаклени Влакна
Број На Модел На:
pcb
Одборот Дебелина:
1.6 mm на pcb
бакар дебелина:
на pcb
Мин. Дупка Со Дијаметар Од:
1mm на pcb
Површина По Завршувањето:
pcb прототип
Мин. Ширина На Линија:
мин.линија ширина на pcb

Комплементите на стоката

Бесплатни Ship100pc Заеднички анодна/Заеднички катоден 0.8 инчен дигитални цевка 3 битна дигитална цевка 0.8 инчи најдобри Црвено

Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомес

DEN 3826.00 4070.40