• Новак
2 парчиња Калено Стакло За Леново A6020a40 Екран Заштитник Леново A6020 A6020a40 A6020 A40 A36 A6020a46 Екран Заштитник Филм

2 парчиња Калено Стакло За Леново A6020a40 Екран Заштитник Леново A6020 A6020a40 A6020 A40 A36 A6020a46 Екран Заштитник Филм

DEN 157.92
DEN 126.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

2 парчиња Калено Стакло За Леново A6020a40 Екран Заштитник Леново A6020 A6020a40 A6020 A40 A36 A6020a46 Екран Заштитник Филм
Пердув : 1. 9 H цврстина 2. Анти-отпечатоци слој 3. Незаменлива допир чувствителност 5. HD оптички transmittance 6. Лесна инсталација 7. Ултра тенок, околу 0.26 мм, ултра издржливи. 8. 2.5 D Radian

Декларирани спецификации

боја:
Lucent
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
На работ на работ Покриеност:
Yes
Со Мало Пакет:
Yes
Бренд Име:
MODAZONGYE
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Тип:
Пред Филмот
Компатибилен Телефон Бренд:
Леново
Пакет:
No
квалитет:
Висок квалитет
подарок:
Алкохол пакет
Применливи модели на телефони:
За Леново атмосфера k5
Компатибилен 1:
Калено Стакло За Леново A6020a40
Компатибилен 2:
За Леново A6020a40 Екран Калено Стакло
Компатибилен 3:
За Леново A6020a40 Екран Заштитник Стакло Филм
Компатибилен 4:
За Леново A6020a40 Екран Калено Стакло Филм

Комплементите на стоката