• Новак
2 парчиња/Многу Анти-отсјај Јасно Калено Стакло За Samsung Галакси Забелешка 4 5 3 Нео J1 J2 J3 J5 J7 J510F J710F LCD Екран Заштитник Филм

2 парчиња/Многу Анти-отсјај Јасно Калено Стакло За Samsung Галакси Забелешка 4 5 3 Нео J1 J2 J3 J5 J7 J510F J710F LCD Екран Заштитник

DEN 109.92
DEN 105.00 -4 %

Достапност
Производот е достапен

2 парчиња/Многу Анти-отсјај Јасно Калено Стакло За Samsung Галакси Забелешка 4 5 3 Нео J1 J2 J3 J5 J7 J510 F J710 F LCD Екран Заштитник Филм
Карактеристики :
1. Состојба : 100% Сосема Нов.
2. Флексибилност во комбинација со оптички филм.
3. Зајакнување на интензитетот на баферот стакло заштитна фолија.
4. Зајакнато стакло има високо ниво на транспарентност, и боја никогаш не се менува.
5. Ултра тенко стакло.
6. Напредни Силиконски слој, Nanostructured Слој, Калено Стакло, Силиконска Обвивка.
7. Материјал : калено стакло.
Пакет Се Вклучени :
2 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување .
2 X Сува Ткаенина За Чистење
2 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Декларирани спецификации

боја:
За Забелешка 4 N9100, За Забелешка 5 N9200, На Забелешка 3 Нео Лајт, За ГАЛАКСИ J1 2015 Година, За Галакси J2 2015 Година, За Галакси J3 2015 Година, За Галакси J1 кец на Десетка, За J5 2015 J500F, За J7 2015 J700F, За Samsung J1 2016 Година, За Samsung J5 2016 Година, За Samsung J7 2016 година
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси J1,Забелешка 5,Galaxy J7,Галакси Note4,Галакси J5
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Бренд Име:
XSKEMP
Тип:
Пред Филмот
Thinkness:
0.26 mm
Аце работ :
2.5 D
светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Отпорно На Гребење,Ултра Јасно,Сјајни
Компатибилен Модел 1:
Калено стакло За Samsung Галакси Забелешка 3 Нео Лајт N7505
Компатибилен Модел 2:
Калено стакло За Samsung Галакси J1/2/3 2015 J1 АЦЕ
Компатибилен Модел 3:
Калено стакло За Samsung Галакси Забелешка 4 5
Компатибилен Модел 4:
Калено стакло За Samsung Галакси J1/5/7 2016

Комплементите на стоката