• Новак
2 парчиња 2.5 D Ултра-тенок Зајакнато Калено Стакло За Samsung Галакси G5308 G5108 G3608 V Плус G318H C5 C7 9H Екран Заштитник Филм

2 парчиња 2.5 D Ултра-тенок Зајакнато Калено Стакло За Samsung Галакси G5308 G5108 G3608 V Плус G318H C5 C7 9H Екран Заштитник

DEN 109.92
DEN 105.00 -4 %

Достапност
Производот е достапен

2 парчиња 2.5 D Ултра-тенок Зајакнато Калено Стакло За Samsung Галакси G5308 G5108 G3608 V Плус G318 H C5 C7 9 H Екран Заштитник Филм
Карактеристики :
1. Состојба : 100% Сосема Нов.
2. Флексибилност во комбинација со оптички филм.
3. Зајакнување на интензитетот на баферот стакло заштитна фолија.
4. Зајакнато стакло има високо ниво на транспарентност, и боја никогаш не се менува.
5. Ултра тенко стакло.
6. Напредни Силиконски слој, Nanostructured Слој, Калено Стакло, Силиконска Обвивка.
7. Материјал : калено стакло.
Компатибилен Модел : За Samsung Галакси Гранд Премиер G530 H G5308 W За Samsung ГАЛАКСИ Core Max G5108 За Samsung Галакси Core Премиер Преовладуваат G360 W G3608 G3609 За Samsung Галакси V Плус G318 H За Samsung Галакси C5 C5000
За Samsung Galaxy Xcover 3 СМ-G388
За Samsung Галакси C7 СМ-C7000
За SAMSUNG Галакси A8 2016 година СМ-A810
За SAMSUNG Галакси A9 2016 Година A9000 Пакет се Вклучени :
2 X Калено Стакло Филм Екран Заштитник без мало пакување .
2 X Сува Ткаенина За Чистење
2 X Влажна Ткаенина за Чистење со алкохол

Декларирани спецификации

боја:
За G530H G5308W, За Основни Max G5108, За G360 W G3608, За V Плус G318H, За Галакси C5 C5000, За Xcover 3 G388, За Галакси C7 C7000, За S7 Активни G891A, За J2 Премиер Гранд, За C9000 C9 Про, За Галакси A8 2016 Година, За A9 2016 Година A9000
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Бренд Име:
XSKEMP
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Thinkness:
0.26 mm
Аце работ :
2.5 D
светлина:
99.9%
Дизајн 1:
Shockproof,9H Цврстина,Анти-да се Загрози
Дизајн 2:
Експлозија доказ,Анти-Нула
Дизајн 3:
Отпорно На Гребење,Ултра Јасно,Сјајни
Компатибилен Модел 1:
Калено стакло За Samsung Галакси Гранд 2 G7102 G7105 G7106
Компатибилен Модел 2:
Калено стакло За Samsung Галакси Гранд Премиер G530H G5308W
Компатибилен Модел 3:
Калено стакло За Samsung ГАЛАКСИ Core Max G5108
Компатибилен Модел 4:
Калено стакло За Samsung Галакси Core Премиер Преовладуваат G360 W G3608 G360

Комплементите на стоката

10 Компјутери За Алкател Еден Допир Идол 4 Idol4 5.2 9H Цврстина 2.5 D Ултра-тенок Зајакнато Калено Стакло Филм Екран Заштитник,

Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт Тоа уште го држи целото парче на екр

DEN 406.00 445.92