• Новак
2 ПАРЧИЊА Калено Стакло За Samsung Галакси J1 J2 J3 J5 J7 A3 А5 Година О7 J120F J320F J510 J7 Екран Заштитник Заштитни Случај Филм

2 ПАРЧИЊА Калено Стакло За Samsung Галакси J1 J2 J3 J5 J7 A3 А5 Година О7 J120F J320F J510 J7 Екран Заштитник Заштитни Случај

DEN 180.48

Достапност
Производот е достапен

Анти-отпечатоци слој
6.5-инчен За Samsung Галакси J1 мини J105 СМ-J105 4-инчен За Samsung ГАЛАКСИ J2 J200 J200 F J200 G 4.7 инчен за Samsung Галакси J3 J300 J3000 5 инчен За Samsung ГАЛАКСИ J5 J500 F J500 5-инчен За Samsung ГАЛАКСИ J5 2016 година СМ-J510x 5. Лесна инсталација
10. HD оптички transmittance
9. Анти-експлозија
5.2-инчен За Samsung ГАЛАКСИ J7 J700 F J700 5. 9 H цврстина
2. Анти-нула
3.
Љубезно, Истакна Ве Молиме :
Ние и Ветуваме дека Калено Стакло Екран Заштитник 100% одговара со вашиот модел на телефон,но тоа може да не 100% исто како што тоа е прикажано на слики, бидејќи ние се менуваат ситните детали да се направи тоа многу повеќе погодна за вашиот телефон~ве Молиме љубезно се напомене~
на калено стакло е со 99% transparence, тоа нема негативен ефект врз предната камера~
2 Парчиња по Многу, Пакетот Вклучува :
2 X Висок Квалитет Вистински Премиум Калено Стакло Екран Заштитник на Предниот дел
2 X Влажни Брише
2 X Сува Брише
2 X Прашина отстранување на хартија
1 X Убава Безбедно Надворешното пакување
Предлог за 2 или над парчиња по ред :
Испорака Метод :
1, За руски и Белорусија пријател , ние ќе ви го испратиме преку Posti Финска Економија
2, шпански За пријател , ние ќе ви го испратиме преку Correos Економија
3, Пријатели од други земји, ние ќе ви го испратиме преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , тоа не може да се следи кога пакетот ја напушти Кина!
4, Ако сакате вашиот пакет следи сите на патот, ве молиме изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ~
За Превозот Од Незгода :
АКО gurantee време на испорака доаѓа, но си уште не ја прими стоката,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат,и ако си уште не ја прими стоката после тоа,ние ќе испрати нов или рефундирање на дека.

Декларирани спецификации

боја:
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Модел На Samsung:
Галакси C9 Про,Галакси A9,Галакси J7,Галакси A7,Галакси J5
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Бренд Име:
ZIQI
Компатибилен Телефон Бренд:
Samsung
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Пакет:
No
На работ на работ Покриеност:
No
Материјал:
калено стакло екран заштитник
Тврдост:
9H
Дебелина:
0.3 mm
Карактеристики:
Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате,Ултра-тенки
coque funda fundas capa луксузни додатоци:
2
за Samsung Галакси J3 J300 J3000 5 инчен:
За Samsung J3 2016 Година J 310
За Samsung J1 J100F J100 J100H 4,3-инчен:
За Samsung Галакси J1 2016 Година J120 СМ-J120
За Samsung J7 J700F J700 5.5-инчен:
За Samsung ГАЛАКСИ J7 2016 година СМ-J710x
За Samsung ГАЛАКСИ J5 J500F J500 5-инчен:
За Samsung ГАЛАКСИ J5 2016 година СМ-J510

Комплементите на стоката