• Новак
Топла Продажба на сопствени Романтични рози Ќебе Манта Руно Ќебе Троседот/Кревет/Авионски Патувања на Постелнината 58x80inch 50X60inch 40X50inch

Топла Продажба на сопствени Романтични рози Ќебе Манта Руно Ќебе Троседот/Кревет/Авионски Патувања на Постелнината 58x80inch

DEN 1967.52
DEN 1456.00 -26 %

Достапност
Производот е достапен

Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме да поминат без двоумење да контактирате со нас.Ве молиме проверете ги спецификации пред да се одржи редот. Однапред ви благодариме за вашето трпение.
3) Дали ќе се користи како круг потоплите или snuggling во ладна wintery ноќ, овие рафинирани големини се во склопот погодна за внатрешна и надворешна
употреба
ГОЛЕМИНА ИЛИ ДА ОДГОВАРА НА ПРАШАЊА
· Големината се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации.Ние го цениме вашиот позитивен фидбек
.Сепак,доколку сметате дека на објектите што сте ги примиле е во погрешна боја,ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
·Методи За Плаќање
Во моментов, aliexpress може да ги поддржи купувачи преку кредитна картичка (ЈЕНИ канал и долар канал), Web Money (WM), TT remittance, western union, Qiwi паричник, Бразил Boleto. Ако сакате да го прилагодите вашиот имиџ, ве молиме контактирајте со нас за да се утврди дали сликата е доволно јасна.
· Ако најдете големината не ви одговара,ве молиме контактирајте со нас директно.
2) Со напредна технологија и инвестиции стави во нови машини, ние сме горди да ви презентираме со wellsized ќебиња кои можат да бидат целосно прилагодена.
Ние се грижиме за вас, нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
· Нормално на сад разлика во големината на се околу 2-3cm во мерењето.
Опис На Производот :
1) Димензии : 58*80inch=150*200cm,50*60inch=120*150см,40 X50inch=100*120cm
2) Сите ќебиња се во бела боја со црн сатен трим
3) Фото Колаж Полн Колор Печатење
4) Машина мие и суши брзо
5) Висок квалитет ќебе, Супер меки, Перат, Анти pilling
Препорачуваме :
1) Даде топлина на пријатели и членови на семејството со персоналните допир во облик на руно ќебиња.

Декларирани спецификации

Големина:
40X50inch, 50X60inch, 58X80inch
Шаблон Тип:
Цртан филм
Употреба:
Болница,Патување,Хотел,Воена,Пикник,Авион,Дома
Број На Модел На:
FUO90
Бренд Име:
xxihlive
Техника:
Nonwoven
одделение:
квалитет
Постојаност На Боја (Одделение):
4
Сезоната:
Пролет/Есен
Функција:
Анти-Pilling,Преносни,Пламен Retardant
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Полиестер / Акрилик
Шема:
Обична Обоена
Тип:
Корални Руно Ткаенина
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стил:
Класичен
Измијте Стил:
Рака Мие
Големина:
58x80inch50X60inch,40X50inch
Употреба:
Бања

Комплементите на стоката

Обичај Мека Руно Фрлиле Ќебе Seagulls Оркестарот Seagulls Летање Во Ombre Небото Позадина Со Облаците Минималистички Го Скицира

Ние се обиде да одговори во рок од 24 часа, освен недела.Обичај Мека Руно Фрлиле Ќебе Seagulls Оркестарот на И�

DEN 2252.00 4415.04

Обичај Мека Руно Фрлиле Ќебе Средновековниот Оркестарот Ilustration на Митолошки Легендарниот Суштество Змеј Имагинарен Култура

Ве молиме проверете ги мерење внимателно пред да го купи објектот,сликата може да се исече(34cm) за да се п�

DEN 2252.00 4415.04

Супер Меки Ќебиња Кадифен Машина За Миење Кул Борбен Авион Убава Сино Небо Софа Кревет Фрли Cobertor Деца Возрасни Дебело Ќебе

Ние веруваме дека нашите вработени ќе ви даде задоволни одговор Тоа е, исто така, мултицел, чувствувате �

DEN 1148.00 1247.52

Обичај Мека Руно Фрлиле Ќебе Лето Кокосови палми Ретро Плажа Партија Вибрации Празник Забава Графички Топло и Светло Розова Небото

Обичај Мека Руно Фрлиле Ќебе Лето Оркестарот Колекција Здраво Лето Поздрав од Ведро Небо над Облаците, �

DEN 2252.00 4415.04

Обичај Мека Руно Фрлиле Ќебе Дрвото На Животот Оркестарот Илустрација На Мулти Обоени Круг Апстракт Дрвото На Животот И Душата

Поради размерот на различни големина ние може да ја исечете сликата и менување аспект малку да се обезб�

DEN 2252.00 4415.04

Обичај Мека Руно Фрлиле Ќебе Бродови Тркала Оркестарот Илустрација на Управувачот на Старите Антички Хартија Историско Патување

Кои ќе бидат високо ценети.Обичај Мека Руно Фрлиле Ќебе Бродови Тркала Оркестарот Илустрација на Управ�

DEN 1126.00 2207.52

1 Парче Фланелен боксери Мека Растенијата бршлен Ќебе Кадифен Климатизација Ќебиња Фрла Плажа Крпа Симулација 3D Дизајн

Име : 3 D Фабрика ќебеТкаенини : фланелен боксери кадифенГолемина на : 150 X120cm0.5 кгAnswer : ___________________________ Note : М�

DEN 1714.00 2448.00

Руралните Цвеќиња и Птици троседот ќебе Мека Ткаенина Кревет топло поврзана фрлиле Ќебе за патување материјали манта став троседот

Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Повратни информ�

DEN 2163.84

Обичај Мека Руно Фрлиле Ќебе Модерен Декор Морето и Океанот Морски Морнарица Живот Суштество Животинско Школка во Акварел Уметнички

Таму може да биде благо боја разлика помеѓу фотографии и вистински предмети поради осветлување и display set

DEN 2252.00 4415.04

110cmx80cm 3 Боја Catoon Животинско Симпатична Бебе Мечка Ќебе Фрла на Троседот/Кревет/Авионски Патувања Plaids Топла Ограничен

Купувачите Информации : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на прево�

DEN 856.00 1711.68