• Новак
TUTUBIRD Бела Quilted Душек Опфаќа Заштитник Подлога Пескарење заштитниот Поклопец со Еластичен Завој Quilting Опремени Лист Лен

TUTUBIRD Бела Quilted Душек Опфаќа Заштитник Подлога Пескарење заштитниот Поклопец со Еластичен Завој Quilting Опремени Лист

DEN 1433.28
DEN 860.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен

90 m (35inch) ширина кревет, Тежина За 0,6 Kg
Големина 02 : 100x200 cm (39x 79 инчи ) одговара за 1.3 Кг
Забелешка 1.80 м (71inch) ширина кревет, Тежина 1. Врз ја Напуштат Повратни информации за оваа Трансакција, страната кликнете ја Напуштат Повратни информации . Купувачот не треба да плаќаат даноци затоа што ние ќе им даде на ниско декларирана вредност (Во многу редок случај, купувачот се уште треба да се плаќаат даноци, ве молиме контактирајте со нас откако доби пакет, ние ќе рефундирање на дел од даноците за вас).50 м (59inch) ширина кревет, Тежина 1.20 м (47inch) ширина кревет, Тежина 0.80 м (71inch) ширина кревет, Тежина За 1,2 Кг
Големина 08 : 200x220 cm (79x 87inch ) одговара за 2.1 Kg
Големина 07 : 180x220 cm (71x 87 инчи ) одговара за 1. За Даноци Обично не треба да се плаќаат даноци, но понекогаш пакет може да треба да плаќање на увозни давачки во многу мал број земји, t hese пријави се на купувачот одговорност.
Вистински Производ Шоу
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер.35 m (53inch) ширина кревет, Тежина 0.0 m (79inch) ширина кревет, Тежина 1.^Купуваат се повеќе стоки за да добиете дополнителен попуст, кликнете на горната слика да се купи^
Квалитет душек рампа, има близнак/кралицата/кралот големина, погоден за четири сезона
Надвор Материјал : 100% полиестер, со Висок Квалитет пескарење Ткаенина Внатре Ткаенини : Висока Desity и Полиестер Додатен
Големина 01 : 90x200 cm (35x79 инчи) одговара за 0. Големина 0~5cm грешка е дозволено. Забелешка 4. Ние секогаш користете брзо превозот начини за слободни,како што се Fedex,UPS,TNT,DHL, и одлучуваат употреба кои шпедиција, ако сакате конкретни шпедиција, оставете порака до нас.

Декларирани спецификации

Големина:
100x200cm, 120x200cm, 135x200cm, 150x200cm, 180x200cm, 200x220cm, 90x200cm, 180x220cm
Бренд Име:
TUTUBIRD
Шема:
Quilted
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Обична
Тип:
Кревет Мат
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Функција:
Воздух-Порозни,Анти-Бактерии,Анти-Се Повлече,Анти Прашина Мите
Употреба:
Хотел,Дома
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
Број На Модел На:
HFHU-YHTE-POJU
Производот:
Кревет За Заштита На Подлога
Висина:
3 до 4 Инчи
Форма:
Прекривки Душек Подлога

Комплементите на стоката

LFH 140X200CM Еко Пријателски Водоотпорни Мазна полиестер Душек покрие Кревет Поместена Душек Покрие Антибактериски Кревет

Превозот на Нашите производи се многу соодветни, ве молиме остатокот увери купувањето, ние веднаш ќе ви

DEN 551.00 1002.24

Противалергиски Супер Меки Водоотпорен Душек Заштитник Водат до to18 Водоотпорен Мека Жакард Поврзана Ткаенина Душек Заштитник

Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа...

DEN 1036.00 1593.60