• Новак
PLstar Космосот Мода се Мажи sweatshirt Dragon Ball Z 3D печатење дуксери секојдневен tracksuits Аниме Goku Sweatshirt унисекс pullovers

PLstar Космосот Мода се Мажи sweatshirt Dragon Ball Z 3D печатење дуксери секојдневен tracksuits Аниме Goku Sweatshirt унисекс

DEN 1631.52
DEN 979.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен


Драги пријатели : 1. Ние сме фабрика штекер, поддршка капка брод . Ако треба да се препродава на нашите производи, ние може да ви понуди слики без жиг . 2. Ние, исто така, ја прифати DIY да се прилагодите на стил, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме.
ГОЛЕМИНА НА БЕЛЕШКИ :
Вистински фотографии :
Производ Во Боја :
Како што е прикажано во слика (Вистински објектот ќе изгледаат исто како на сликата, сепак, може да постојат мали варијации
во бои поради осветлување ефект за време на фото преземање или понудувачот се следи поставување.

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Тип:
Редовни
Маскирани:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Затворање Тип:
Никој
Бренд Име:
PLstar Космосот
Дебелина:
Тенка
Облека Должина:
Редовни
Јака:
О Деколте
Монтажни Дел:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
Хип Хоп
Шаблон Тип:
Печати
Број На Модел На:
D702
Сезоната:
2017 есен пролет
Стил:
Моден

Комплементите на стоката

Девојка Пролет, Есен Плус Големина Дуксери Жените Јапонија Аниме Totoro Cosplay Костим Облека Долг ракав Pullover Маскирани Sweatshirt

Девојка Пролет, Есен Плус Големина Дуксери Жените Јапонија Аниме Totoro Cosplay Костим Облека Долг ракав Pullover

DEN 576.00 719.52

Љубовта се Поклони Монро & Црвена Роза Обичните Жени Дуксери 2018 Пролет, Есен, Суичери Жените Raglan Маскирани Топло Руно Тренерки

1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен

DEN 720.00

Естетски Памук Sweatshirt Светот Има Поголеми Проблеми отколку Момчиња кои се бакнуваат Момчиња и Девојки кои се бакнуваат Девојки

Плаќање Ние прифаќаат кредитни картички, банкарски трансфер и western union Поддршка Aliexpress Зачувам Превозот

DEN 676.00 719.52