• Новак
Еволуцијата На Хокеј Спорт Sweatshirt Скокач Унисекс Роденденски Подарок Повеќе Димензии И Бои-E234

Еволуцијата На Хокеј Спорт Sweatshirt Скокач Унисекс Роденденски Подарок Повеќе Димензии И Бои-E234

DEN 1199.52
DEN 1032.00 -14 %

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот
100% Сосема Нов
Материјали : 50%Памук,50%полиестер
Големина На Табелата
Големина
Преку рамо
Биста
Должина
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
XS
42
16.5
100
39.9
62
24.4
S
45
17.7
106
41.7
64
25.2
М
48
19
112
44
67
26.3
L
51
20
118
46.5
70
27.5
XL
54
21
124
49
72
28.3
XXL
57
22.4
130
51.1
75
29.5
Многу Бои Избор :
Повратни информации :
1).Ако нешто се направи што не се задоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решаваат проблемите додека не ги задоволи.
2).Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5 ѕвезди) за нас. Ви Благодариме Повторно.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :

Декларирани спецификации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Писмо
Тип:
Pullovers
Материјал:
Памук,Полиестер
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
PADEGAO
Тежина:
240g
Маскирани:
No
Облека Должина:
Редовни
Број На Модел На:
E234
Sleeve Стил:
Редовни

Комплементите на стоката

Девојка Пролет, Есен Плус Големина Дуксери Жените Јапонија Аниме Totoro Cosplay Костим Облека Долг ракав Pullover Маскирани Sweatshirt

Девојка Пролет, Есен Плус Големина Дуксери Жените Јапонија Аниме Totoro Cosplay Костим Облека Долг ракав Pullover

DEN 576.00 719.52

Принцезата слатка лолита Дуксери [DollyDelly] оригиналната Harajuku ПАНК мечка уво маскирани мода дуксери грб жените есен Dolley-0071

Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и да �

DEN 2418.00 2687.04

Цвет Печатени Жените Качулка 2017 Нови Пристигнувањето На Пролетта Есен Sweatshirt Руно Висок Квалитет Дуксери Жените Секојдневен

ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е �

DEN 561.60

Естетски Памук Sweatshirt Светот Има Поголеми Проблеми отколку Момчиња кои се бакнуваат Момчиња и Девојки кои се бакнуваат Девојки

Плаќање Ние прифаќаат кредитни картички, банкарски трансфер и western union Поддршка Aliexpress Зачувам Превозот �

DEN 676.00 719.52