• Новак
Nerd Смешно Sweatshirt/Скокач Роденденски Подарок Повеќе Големина и Боја-E225

Nerd Смешно Sweatshirt/Скокач Роденденски Подарок Повеќе Големина и Боја-E225

DEN 1199.52
DEN 1020.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот
100% Сосема Нов
Материјали : 50%Памук,50%полиестер
Големина На Табелата
Големина
Преку рамо
Биста
Должина
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
XS
42
16.5
100
39.9
62
24.4
S
45
17.7
106
41.7
64
25.2
М
48
19
112
44
67
26.3
L
51
20
118
46.5
70
27.5
XL
54
21
124
49
72
28.3
XXL
57
22.4
130
51.1
75
29.5
Многу Бои Избор :
Повратни информации :
1).Ако нешто се направи што не се задоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решаваат проблемите додека не ги задоволи.
2).Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5 ѕвезди) за нас. Ви Благодариме Повторно.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :

Декларирани спецификации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Број На Модел На:
E225
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Писмо
Дебелина:
Стандард
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Монтажни Дел:
Никој,Ракави, Кој Се Одвојува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Редовни
Бренд Име:
PADEGAO
Маскирани:
No

Комплементите на стоката

Љубовта се Поклони Монро & Црвена Роза Обичните Жени Дуксери 2018 Пролет, Есен, Суичери Жените Raglan Маскирани Топло Руно Тренерки

1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен

DEN 720.00

Принцезата слатка лолита Дуксери [DollyDelly] оригиналната Harajuku ПАНК мечка уво маскирани мода дуксери грб жените есен Dolley-0071

Ако чувствувате било незадоволство од, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас и да �

DEN 2418.00 2687.04