• Новак
Еволуцијата На Kickboxing Смешно Sweatshirt Скокач Унисекс Роденденски Подарок Повеќе Големина и Боја-E220

Еволуцијата На Kickboxing Смешно Sweatshirt Скокач Унисекс Роденденски Подарок Повеќе Големина и Боја-E220

DEN 1199.52
DEN 1020.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


започнете
крајот
100% Сосема Нов
Материјали : 50%Памук,50%полиестер
Големина На Табелата
Големина
Преку рамо
Биста
Должина
CM
Инч
CM
Инч
CM
Инч
XS
42
16.5
100
39.9
62
24.4
S
45
17.7
106
41.7
64
25.2
М
48
19
112
44
67
26.3
L
51
20
118
46.5
70
27.5
XL
54
21
124
49
72
28.3
XXL
57
22.4
130
51.1
75
29.5
Многу Бои Избор :
Повратни информации :
1).Ако нешто се направи што не се задоволни или лути, ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги решаваат проблемите додека не ги задоволи.
2).Ако ви се задоволи со објектот, ве молиме оставете позитивни повратни информации (5 ѕвезди) за нас. Ви Благодариме Повторно.
Испорака :
1)Ние брод предмети преку EMS, Кина пост воздух mail.
2)Бесплатен превозот за да ја изберете земјата, ве молиме проверете превозот и пакување за детали.
3)Ако сакате стоки earily испраќаат, ве молиме да плаќаат екстра за промена EMS,курирската служба DHL.
Враќање & Наплата :

Декларирани спецификации

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Никој
Шаблон Тип:
Писмо
Дебелина:
Стандард
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Памук
Монтажни Дел:
Никој,Ракави, Кој Се Одвојува
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Редовни
Бренд Име:
PADEGAO
Маскирани:
No
Број На Модел На:
E220

Комплементите на стоката

Хип хоп Рапер Wiz Калифа Нови Патент Дуксери Со Капа Мажи/Жени Хип-хоп Дуксери Ова е Хип Хоп Долго Sweatshirt XXXXL Плус Големина

Кликнете на за да Погледнете Повеќе Модни Облека.1 ПРЕВОЗОТ за Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 12 �

DEN 839.00 1233.60

Цвет Печатени Жените Качулка 2017 Нови Пристигнувањето На Пролетта Есен Sweatshirt Руно Висок Квалитет Дуксери Жените Секојдневен

ЗАБЕЛЕШКА : ве молиме овозможи 13cm се разликува поради прирачник за мерење1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е �

DEN 561.60