• Новак
Нови Доаѓањето на Мажите Дуксери 2017 Есен Зима Руно Sweatshirt Raglan Hoody Печати Streetwear Harajuku Бренд за Облека, Спортски

Нови Доаѓањето на Мажите Дуксери 2017 Есен Зима Руно Sweatshirt Raglan Hoody Печати Streetwear Harajuku Бренд за Облека, Спортски

DEN 832.80
DEN 558.00 -33 %

Достапност
Производот е достапен


ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ
- Име На Производ : Мажите Дуксери
- Боја : Црна, Сива , Црвена Црна , Жолта Црна , Сива Боја Црна
Големина : S,M,L,XL,2 XL
- Достапни По Повод : Секојдневниот живот,кои Датираат,Повик носат
ЗАБЕЛЕШКА : ВЕ МОЛИМЕ ОВОЗМОЖИ 1-3 СМ РАЗЛИКУВА.
Answer : ___________________________ NOTE : Нашата Големина Е Азија Големина , Таа Е Различна Од ЕУ/САД Големина .
Ви Благодариме За Вашето Разбирање .

Декларирани спецификации

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Руно
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Стил:
Редовни
Јака:
Маскирани
Стил:
Панк Стилот
Материјал:
Памук,Spandex
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
Yes
Монтажни Дел:
Никој
Тип:
Редовни
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Суичери

Комплементите на стоката

Љубовта се Поклони Монро & Црвена Роза Обичните Жени Дуксери 2018 Пролет, Есен, Суичери Жените Raglan Маскирани Топло Руно Тренерки

1 ПРЕВОЗОТ По вашата исплата е примен од страна на Aliexpress , наредби ќе биде предаден во рок од 24 часа, освен

DEN 720.00