• Новак
Астро Чисти 3d Дуксери Мажи Жени Долг Ракав Outwear Галакси Смешно Печати Sweatshirt Spacewalk Pullovers Пот Качулка Sudadera

Астро Чисти 3d Дуксери Мажи Жени Долг Ракав Outwear Галакси Смешно Печати Sweatshirt Spacewalk Pullovers Пот Качулка Sudadera

DEN 1151.52
DEN 864.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен

Сепак,купувачите треба да ги сноси се врати превозот товар и уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Плаќање 1.Ние ќе рефундирање на купувачи ако купувачи врати предметите во рок од 15 дена од денот на купувачи приемот на предмети за било каква причина.Предмети се испраќаат од страна на Ali Express Стандард Превозот, Ali Express Премиум Превозот, e Packet,стигнат до повеќето земји во рок од 15 до 35 бизнис дена. Ако има нешто погрешно, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ако сакате да се добие објектот побрзо,ве молиме контактирајте со нас да плаќаат дополнителни товар, можеме да ви понудиме следниве побрзо и поевтино превозот начини : UPS-от,DHL,Fedex,ТНТ,DEPX,ЕМС.Ако сеуште имате било какви прашања во врска со плаќање, се Чувствуваат слободни да контакт. Ве молиме да ни даде шанса да се потрудиме да ги задоволи . Таму може да биде 1-3 см неточност, поради прирачник за мерење.

Декларирани спецификации

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
BJ00046
Затворање Тип:
Никој
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
Liva девојка
Монтажни Дел:
Никој
Маскирани:
Yes
Тип:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
функција 1:
3d дуксери
Карактеристика 2:
Sweatshirt
карактеристика 4:
дуксери мажи
Карактеристика 5:
качулка sweatshirt
Функција 6:
Harajuku

Комплементите на стоката

Хип хоп Рапер Wiz Калифа Нови Патент Дуксери Со Капа Мажи/Жени Хип-хоп Дуксери Ова е Хип Хоп Долго Sweatshirt XXXXL Плус Големина

Кликнете на за да Погледнете Повеќе Модни Облека.1 ПРЕВОЗОТ за Сите нарачки ќе биде предаден во рок од 12 �

DEN 839.00 1233.60