• Новак
4PCS/МНОГУ M10-60x10mm Завиткување машина силикон гумени тркала Чекори силиконската гума појас имајќи тркала

4PCS/МНОГУ M10-60x10mm Завиткување машина силикон гумени тркала Чекори силиконската гума појас имајќи тркала

DEN 1247.52
DEN 1110.00 -11 %

Достапност
Производот е достапен


Декларирани спецификации

Број На Модел На:
50X30X10MM

Комплементите на стоката