• Новак
750W Нервира Тип Тешки Tenon Машина Mortise И Tenon Mortise Tenon Слот Машина за Дупчење Машина 220V 6-26mm (1-4-1) 3-16mm

750W Нервира Тип Тешки Tenon Машина Mortise И Tenon Mortise Tenon Слот Машина за Дупчење Машина 220V 6-26mm (1-4-1) 3-16mm

DEN 52800.00

Достапност
Производот е достапен


750 W Нервира Тип Тешки Tenon Машина Mortise И Tenon Mortise Tenon Слот
Машина за Дупчење Машина 220 V 6-26mm (1-4"-1") 3-16mm
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име на производ : склон тешки tenon машина
Напон : 220 v
Моќност : 750 W
Затајување опсег : 6-26mm (1-4 "-1")
Максимална длабочина на жлебот : 76mm (3 ")
Вежба чак спецификации : 3-16mm
Максимална стегање ширина : 160mm
Вретено да се одбивни максималната далечина : 140mm
Пред и по патувањето : 145mm
Лево и десно патување : 280mm
Worktable големина : 540 × 230mm
Колона навалите агол опсег : ± 20 °
Табела навалите агол опсег : ± 20 °
Длето за работа површина Максималната далечина : 210mm
Машина пакет големина : 620 * 560 * 970mm
Тежина : 140 KG
Stent пакување големина : 500 * 400 * 630mm
Тежина : 18 KG

Декларирани спецификации

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
FC995
Состојба:
Нови
Број На Производ:
FC995
Име:
поместување тип тешки tenon машина
Напон:
220v
моќност:
750W
Затајување опсег:
6-26mm (1-4 -1)
Максимална длабочина на жлебот:
76mm (3 )
Вежба чак спецификации:
3-16mm
Максимална стегање ширина:
160mm
Вретено да се одбивни максималната далечина:
140m
Worktable Големина:
540 * 230mm

Комплементите на стоката

бесплатен превозот KAMJOVE HW-609 Светли шпорет леано железо тенџере на чај шпоретот готви оваа teapot Електрични чај шпоретот

Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил

DEN 2408.00 3168.00

Цртан филм Девојки Вежба Мозаик 5D Diy Везови Дијамант Сликарство Смола 3D Флорални Крстот Бод Колекции декорација занает налепници

Ноќта на вештерките кучиња Вежба Мозаик 5 D Diy Везови Дијамант Сликарство Смола Цртан филм Крстот Бод Кол

DEN 263.00 350.40

CC Коса Чешли Косата Игли Клипови Кристал Монистра Кристал Свадба Коса Додатоци За Невестата Партија Ангажман рачно изработени

започнетекрајотCC Коса Чешли Косата Игли Клипови Кристал Монистра Кристал Свадба Коса Додатоци За Неве�

DEN 528.00 811.68