• Новак
SG2525AP013TR SG2525AP SG2525 SOP16 Нови Оригинални

SG2525AP013TR SG2525AP SG2525 SOP16 Нови Оригинални

DEN 720.00

Достапност
Производот е достапен

се очекува да се разликуваат , физички и слика серија може да бидат неконзистентни, но не влијае на користењето. По проверка , на врската за да го направите уште се , па не се земе парче од плаќање , но исто така и лесно за мене. Tantalum : 0603 (1608), P (2012), A (3216), B (3528), C (6032), D (7343), E (7343 D) модел пакет. Транзисторски : SOT-523, SOT-323, SOT-23, SOT-153, SOT-353, SOT-163, SOT - 363, SOD-523, SOD-323, SOD-123, SOT-89, SOT-223, SOT-252, SOT-263, ДА - 92, ДА-92 S, ДА-92, ДА-126, ДА-220 пакет серија на средни и мали моќ транзистори . Чип Кондензатори : 0201,0402,0603,0805,1206,1808,1812,2220 други пакети . 5 Услуга За Заварување , заварување време директно влијае на квалитетот на чип -чип , чип ќе генерира несоодветна заварување Фатални повреди , е да се потврди дали чип себе, не мора да биде проблем на машината под апсолутно никакви околности ние само може да врши тестирање и сертификација , чип е премногу неизвесност постои машина фактори за да се Избегне непотребни спорови повреди чувствата на двете отпадот вашето време , ние не само на изглед на машина и не постои оштетување на производи се обезбеди враќање услуга ; покрај тоа, ние нудиме наплата или размена за период на пратката 15 дена од денот на машината, појавата на штета , клиент на сопствените грешки вклучени во процесот на селекција , употреба и да се разбере откриени по купување на повеќе од предвидениот рок , без оглед на тоа дали постои проблем на сите чип не е вратен Фан На обемот, со цел да се обезбеди вашите интереси , ве молиме прочитајте го ова внимателно разгледување на трансакции веќе знаете ова .Hui Cheng електронски (Х. Компанијата - примени поддршка на операции како што следува : Совети : Нашата апсолутна цена предност, бидејќи широк спектар, а тоа е додавање на нови сорти , тоа не е исцрпна , ве молиме да имаат вашата нарачка , ако сакате да купите повеќе предмети , може да се направи листа , колона име, и добра количина, јас ќе ви дадам цена пресметка .

Декларирани спецификации

Стандард:
оригиналната стандард
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
Никој
USB Вкупна Моќност:
оригиналната стандард
Номинална моќност:
оригиналната стандард
Број На Модел На:
SG2525AP
Surge Protector:
No
Еден USB Max Излез:
Никој
Номинална Струја:
оригиналната стандард
WIFI:
No
Места Број:
1
Номинална Напон:
оригиналната стандард
Примена:
оригиналната стандард
Заземјување:
оригиналната стандард
Тип:
оригиналната стандард

Комплементите на стоката

Фабрика Директни! Висок Квалитет Нагоре и Надолу Флип СТП Кожа Цртан филм Цртање Вертикална Телефон Случај За ZTE Сечилото S6

Случај Одговара : ZTE Сечилото S6Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот н

DEN 216.00 239.52

1pc/многу Невестата Кристал Кристал Чешли Имитираат Бисер Тиара Легура Headpiece Свадба Партија на Коса и Накит Додатоци Сребрена

Превозот : во САД : >5 epacket, ≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Русија : >5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

DEN 456.00

CC Коса Чешли Косата Игли Клипови Кристал Монистра Кристал Свадба Коса Додатоци За Невестата Партија Ангажман рачно изработени

започнетекрајотCC Коса Чешли Косата Игли Клипови Кристал Монистра Кристал Свадба Коса Додатоци За Неве

DEN 528.00 811.68