• Новак
Реконструкција Заптивка Комплет Мотор ЗА FITMITSUBISHI MONTERO СПОРТ 6G72 3.0 L V6 24V MD976845 1999-2003

Реконструкција Заптивка Комплет Мотор ЗА FITMITSUBISHI MONTERO СПОРТ 6G72 3.0 L V6 24V MD976845 1999-2003

DEN 2784.00

Достапност
Производот е достапен


Моторот мотокар мотор ремонт колекции
Проектот вклучува :
Цилиндар на главата заптивка, доза цела заптивка, издувната цевка заптивка,
Вентил Покрие Заптивка, масло тавата заптивка, времето покрие заптивка,
Вратило масло фоки, O-прстени, вентил фоки
Други мали дихтунзи, пакување листа.
Реконструкција Заптивка Комплет Мотор ЗА FITMITSUBISHI MONTERO СПОРТ 6 G72 3.0 L V6 24 V MD976845 1999-2003

Декларирани спецификации

Име На Модел:
MD976845
Објектот Висина:
6cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Тип На Објект:
Моторот Обнова Колекции
Објектот Тежина:
1.5kg
Материјал Тип:
Метални + Пластика
Бренд Име:
EAPENERGY
Година:
1999-2003
Објектот Должина:
50cm
Специјални Функции:
Реконструкција Заптивка Мотор Колекции
Зафатнина:
3000cc
Објектот Ширина:
35cm
Нема. на Цилиндри:
6 Цилиндри
Реконструкција Заптивка Мотор Колекции:
Реконструкција Заптивка Мотор Колекции

Комплементите на стоката

Фабрика Директни! Висок Квалитет Нагоре и Надолу Флип СТП Кожа Цртан филм Цртање Вертикална Телефон Случај За ZTE Сечилото S6

Случај Одговара : ZTE Сечилото S6Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот н

DEN 216.00 239.52

бесплатен превозот KAMJOVE HW-609 Светли шпорет леано железо тенџере на чај шпоретот готви оваа teapot Електрични чај шпоретот

Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил

DEN 2408.00 3168.00

CC Коса Чешли Косата Игли Клипови Кристал Монистра Кристал Свадба Коса Додатоци За Невестата Партија Ангажман рачно изработени

започнетекрајотCC Коса Чешли Косата Игли Клипови Кристал Монистра Кристал Свадба Коса Додатоци За Неве

DEN 528.00 811.68

Лето Бело Крави Папокот Прстени Медицински Нерѓосувачки Челик Емајл Цвет Мушка Капка Стомак Прстен Бар Животинско Жените Тело

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ние прифаќаме Alipay,ЗападУнија,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure упла

DEN 216.00 239.52