• Новак
Реконструкција Заптивка Комплет Мотор ЗА FITMITSUBISHI GALANT PAJERO MONTERO SHOGUN 4D55T 2.3 L L4 8V MD974500 1980-1984

Реконструкција Заптивка Комплет Мотор ЗА FITMITSUBISHI GALANT PAJERO MONTERO SHOGUN 4D55T 2.3 L L4 8V MD974500 1980-1984

DEN 2160.00

Достапност
Производот е достапен


Моторот мотокар мотор ремонт колекции
Проектот вклучува :
Цилиндар на главата заптивка, доза цела заптивка, издувната цевка заптивка,
Вентил Покрие Заптивка, масло тавата заптивка, времето покрие заптивка,
Вратило масло фоки, O-прстени, вентил фоки
Други мали дихтунзи, пакување листа.
Реконструкција Заптивка Комплет Мотор ЗА FITMITSUBISHI GALANT PAJERO MONTERO SHOGUN 4 D55 T 2.3 L L4 8 V MD974500 1980-1984

Декларирани спецификации

Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Објектот Висина:
6cm
Објектот Дијаметар:
6cm
Тип На Објект:
Моторот Обнова Колекции
Година:
1980-1984
Материјал Тип:
Метални + Пластика
Бренд Име:
EAPENERGY
Име На Модел:
MD974500
Објектот Должина:
50cm
Зафатнина:
2300cc
Специјални Функции:
Реконструкција Заптивка Мотор Колекции
Објектот Ширина:
35cm
Објектот Тежина:
1.3kg
Реконструкција Заптивка Мотор Колекции:
Реконструкција Заптивка Мотор Колекции

Комплементите на стоката

Мотор LED АТВ Задните Опашка се Претвори Сигнал Кочница Работи Табличка Светлина За хонда БЛАГАЈНИЧКИ 600 900 929 1000 750 обичај

Карактеристики : Висок квалитет со EОзначени Долготраен,Супер светло за вклучување / исклучување побрзо

DEN 790.00 831.84

бесплатен превозот KAMJOVE HW-609 Светли шпорет леано железо тенџере на чај шпоретот готви оваа teapot Електрични чај шпоретот

Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил

DEN 2408.00 3168.00

Лето Бело Крави Папокот Прстени Медицински Нерѓосувачки Челик Емајл Цвет Мушка Капка Стомак Прстен Бар Животинско Жените Тело

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ние прифаќаме Alipay,ЗападУнија,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure упла

DEN 216.00 239.52

SPEEDWOW Течност Ниво контролната шипка Алатка за Професионална Алатка Ниво контролната шипка Dip Stick Алатка Ниво За Мерцедес-Бенц

Течност Ниво контролната шипка Алатка за Професионална Алатка Ниво контролната шипка Dip Stick Моторни Ала

DEN 224.00 235.68

7 Инчен Круг LED Светла + Монтажа Заградата Прстен + 2 парчиња 4.5 Донесувањето на Магла Светлина во Собата за Харли Дејвидсон

Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.Однапред ви благодариме за вашет

DEN 4482.00 4979.52

Бела Мода Сина Класичен Булчински Цвет И Лист На Коса И Чешел Австриската Кристал Свадба Деверуша Додатоци Чешел Партија Накит

Тоа е само потсетник за нашите клиенти Обичајот на Германија и Шведска ќе одговорно за пратката од Март

DEN 514.00 1007.52