• Новак
Компатибилен со Mindray Beneview T5/T6/T8 Oximeter Монитор , Деца и Возрасни уво или Животинско јазик клип spo2 сензор,7PIN.

Компатибилен со Mindray Beneview T5/T6/T8 Oximeter Монитор , Деца и Возрасни уво или Животинско јазик клип spo2 сензор,7PIN.

DEN 1536.00
DEN 1152.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


Со цел да се подобри ефикасноста, купување на продавница за производи, без оглед на големината на цел, да даде една од следниве производи.Ве молиме имајте во предвид производот број при поставувањето на цел. Добредојдовте на продавница. Ви благодариме!

Декларирани спецификации

Големина:
7Pin
Број На Модел На:
D30-3 М2.5G
Функција:
spo2 сензор
Материјал:
Пластични
боја:
Сина или Сива
Compatibilities:
Mindray Beneview T5/T6/T8
Место на Потекло:
Кина(Шенжен)
Должина:
3M
Пол:
Машки
spo2 сензор:
Дете и Возрасен уво или Животинско јазик клип

Комплементите на стоката

7 Инчен Круг LED Светла + Монтажа Заградата Прстен + 2 парчиња 4.5 Донесувањето на Магла Светлина во Собата за Харли Дејвидсон

Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.Однапред ви благодариме за вашет

DEN 4482.00 4979.52

бесплатен превозот KAMJOVE HW-609 Светли шпорет леано железо тенџере на чај шпоретот готви оваа teapot Електрични чај шпоретот

Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил

DEN 2408.00 3168.00