• Новак
1 Универзална Алуминиум Брз Latch Push Копчето Палка Худ Игли за Заклучување Клип За ФОЛКСВАГЕН Голф ЕП-DP016M-25/EP-DP017M-25

1 Универзална Алуминиум Брз Latch Push Копчето Палка Худ Игли за Заклучување Клип За ФОЛКСВАГЕН Голф ЕП-DP016M-25/EP-DP017M-25

DEN 96.96

Достапност
Производот е достапен

Што се купување на 100% Сосема Нов на : EPMAN -Универзална Алуминиум Брз Latch Push Копчето Палка Худ Игли за Заклучување Клип За "ФОЛКСВАГЕН" Голф ЕП-DP016 M-25/EP-DP017 M-25 100% Сосема нов, никогаш не се користат или се инсталирани
Овие заклучување копчиња држи мала тежина капи од вибрации додека возите или цокл
Идеален за Карбонски Влакна или ОЕМ Fiberglass капи
Безбеден вашиот мотор залив и да се стави на позитивна заклучување на вашето возило е хауба
Овие Заклучување монтирани худ иглички дојде заврши со инсталација на хардвер
Дава било кој автомобил нов стилски изглед да се издвоите од останатите
Дупчење е потребно за да одговара на иглички правилно да хаубата
Секој елоксирани мини Брзо-Latch е изградена на Т-6 алуминиум и нерѓосувачки челик.
Автомобил Брз Latch Димензии :
Главата големина latch : 1" (25мм)
Должина на монтирање на студ : 2.13 инчи (54mm) / 4inches (100mm)
боја : црвена Сина ,сребрена,црна
Примена : Универзална не само за еден автомобил
пакет : 1x ХУД LATCH
Цени на latch, додадете 2qty во кошничката за сет!
*****Нема настава се вклучени, професионална инсталација препорачливо******
Сите предмети се Сосема Нови освен ако не е поинаку наведено на листата. Ние продаваме DIY (Do It Yourself) Објекти со мали исклучоци. Ние ја преземе никаква одговорност во наставата како да го инсталирате. Професионалната инсталација се препорачува.

Декларирани спецификации

Објектот Дијаметар:
00inch
Зафатнина:
сите
Материјал Тип:
Т-6 алуминиум и нерѓосувачки челик
Име На Модел:
EP-DP016M-25/EP-DP017M-25
Специјални Функции:
Универзална
Објектот Должина:
00inch
Објектот Висина:
00inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Тип На Објект:
Моторот Оддел
Објектот Ширина:
00inch
Бренд Име:
EPMAN
Година:
1945-2017
Објектот Тежина:
0.1kg
Нема. на Цилиндри:
сите
Тип На Објект:
Моторот Bonnets
клучен збор :
Автомобил Брз Latch
KEYWORD1:
Rrear Браник Ослободување
Другиот Дел Број:
Притисни Копче Палка Худ Иглички Клип За Заклучување
Худ Pin Стил:
Брзо ослободување
боја:
црвено-Сина ,сребрена,црна
Пакет:
1 x Pc худ кодот
Примена:
Универзална
Главата големина latch:
1 (25мм)
Должина на монтажа студ:
2.13 инчи (54mm) / 4inches (100mm)

Комплементите на стоката

Мотор LED АТВ Задните Опашка се Претвори Сигнал Кочница Работи Табличка Светлина За хонда БЛАГАЈНИЧКИ 600 900 929 1000 750 обичај

Карактеристики : Висок квалитет со EОзначени Долготраен,Супер светло за вклучување / исклучување побрзо

DEN 790.00 831.84

7 Инчен Круг LED Светла + Монтажа Заградата Прстен + 2 парчиња 4.5 Донесувањето на Магла Светлина во Собата за Харли Дејвидсон

Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.Однапред ви благодариме за вашет

DEN 4482.00 4979.52

Фабрика Директни! Висок Квалитет Нагоре и Надолу Флип СТП Кожа Цртан филм Цртање Вертикална Телефон Случај За ZTE Сечилото S6

Случај Одговара : ZTE Сечилото S6Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот н

DEN 216.00 239.52