• Новак
TEGAOTE Торба Женски Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Bolsa Feminina Најлон Солидна Црна Crossbody Плажа Кеси Sac Главен

TEGAOTE Торба Женски Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Bolsa Feminina Најлон Солидна Црна Crossbody Плажа Кеси Sac Главен

DEN 1675.20
DEN 704.00 -58 %

Достапност
Производот е достапен


ДОБРЕДОЈДЕ
Детали
Answer : ___________________________ Note :
-Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
TEGAOTE Торба Женски Луксузни Чанти Жените Кеси Дизајнер Bolsa Feminina Најлон Солидна Црна Crossbody Плажа Кеси Sac Главен
Може исто така заинтересирани во

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Чанти
Декорација:
Писмо
Пол:
Унисекс
Обвивка Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обликот:
Размавта
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Најлон
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Бренд Име:
TEGAOTE
Број На Модел На:
YDL046g
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
31*11*22cm

Комплементите на стоката

бесплатен превозот KAMJOVE HW-609 Светли шпорет леано железо тенџере на чај шпоретот готви оваа teapot Електрични чај шпоретот

Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил

DEN 2408.00 3168.00

7 Инчен Круг LED Светла + Монтажа Заградата Прстен + 2 парчиња 4.5 Донесувањето на Магла Светлина во Собата за Харли Дејвидсон

Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.Однапред ви благодариме за вашет

DEN 4482.00 4979.52