• Новак
1pc/многу Невестата Кристал Кристал Чешли Имитираат Бисер Тиара Легура Headpiece Свадба Партија на Коса и Накит Додатоци Сребрена Боја

1pc/многу Невестата Кристал Кристал Чешли Имитираат Бисер Тиара Легура Headpiece Свадба Партија на Коса и Накит Додатоци Сребрена

DEN 456.00

Достапност
Производот е достапен

Превозот : во САД : >5 epacket, ≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Русија : >5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,≤5 USD>2 Ali Express Saver Превозот, ≤2 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Шпанија : >5 Ali Express Стандард Превозот, ≤5 USD>2 Ali Express Saver Превозот, ≤2 Correos Економијата на велика БРИТАНИЈА : ≤5 Кралската Пошта Економија,>5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail да Франција,холандија,чиле : >5 Ali Express Стандард Превозот,≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Украина : ≤5 Ali Express Saver Превозот,>5 epacket да Белорусија : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail други земји : ≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,>5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail друго има вкупно 36 земји може да изберат epacket
Невестата Кристал Кристал Чешли Имитираат Бисер Тиара Легура Headpiece Свадба Партија На Коса И Накит Додатоци
Пакување : 1pcs/многу
Тежина : 32g/многу
Боја : Сребро позлата
Место На Потекло : Жеџијанг Во Кина Yiwu
Пакување:

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
FM-0475
Тип:
Косата Чешли
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
holiian
Метали Тип:
Железо
Материјал:
кристал,имитација бисер,кристал,цинк легура,железо чешли
Големина:
hair combs total length 11.5cm,width 7cm
боја:
сребро позлатен
Пакување:
1 парче/многу
Повод:
свадба свадба фестивал разделба коса, накит, украс додатоци
Повод За:
невестата коса декорација тиара накит за фото,скоро свадба облечи
Стил:
елегантна,тренди,убави,
дизајн:
класичната свадба коса, накит декорација дизајн
одговараат за:
Жените И Девојките
Метали Тип:
сребро позлатен

Комплементите на стоката

7 Инчен Круг LED Светла + Монтажа Заградата Прстен + 2 парчиња 4.5 Донесувањето на Магла Светлина во Собата за Харли Дејвидсон

Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.Однапред ви благодариме за вашет

DEN 4482.00 4979.52

Мотор LED АТВ Задните Опашка се Претвори Сигнал Кочница Работи Табличка Светлина За хонда БЛАГАЈНИЧКИ 600 900 929 1000 750 обичај

Карактеристики : Висок квалитет со EОзначени Долготраен,Супер светло за вклучување / исклучување побрзо

DEN 790.00 831.84

CC Коса Чешли Косата Игли Клипови Кристал Монистра Кристал Свадба Коса Додатоци За Невестата Партија Ангажман рачно изработени

започнетекрајотCC Коса Чешли Косата Игли Клипови Кристал Монистра Кристал Свадба Коса Додатоци За Неве�

DEN 528.00 811.68

Фабрика Директни! Висок Квалитет Нагоре и Надолу Флип СТП Кожа Цртан филм Цртање Вертикална Телефон Случај За ZTE Отвори L

Случај Одговара : ZTE Отвори LМоже да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на д

DEN 216.00 239.52

бесплатен превозот KAMJOVE HW-609 Светли шпорет леано железо тенџере на чај шпоретот готви оваа teapot Електрични чај шпоретот

Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил

DEN 2408.00 3168.00