• Новак
TREAZY Гроздобер Imiated Бисер Кристал Голема Тиара Круна Свадба Коса Додатоци Свадба Невестата Quinceanera Церемонија Tiaras Круни

TREAZY Гроздобер Imiated Бисер Кристал Голема Тиара Круна Свадба Коса Додатоци Свадба Невестата Quinceanera Церемонија Tiaras

DEN 623.52
DEN 511.00 -18 %

Достапност
Производот е достапен


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Материјал : Цинк Легура & Имитираат Бисер &Кристал Кристал
Боја : Сребро+Бела
Накит Вид : Свадба Булчински Тиара Круна
Фантастични коса додатоци за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
TREAZY
Стил:
Симпатична/Романтичен
Број На Модел На:
TUANMING
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
бисер
Тип:
Tiaras
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен
Главниот Камен:
Кристално

Комплементите на стоката

1pc/многу Невестата Кристал Кристал Чешли Имитираат Бисер Тиара Легура Headpiece Свадба Партија на Коса и Накит Додатоци Сребрена

Превозот : во САД : >5 epacket, ≤5 Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус да Русија : >5 Кина Пост Регистрирани Воздух Mai

DEN 456.00

Фабрика Директни! Висок Квалитет Нагоре и Надолу Флип СТП Кожа Цртан филм Цртање Вертикална Телефон Случај За ZTE Сечилото S6

Случај Одговара : ZTE Сечилото S6Може да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот н

DEN 216.00 239.52

7 Инчен Круг LED Светла + Монтажа Заградата Прстен + 2 парчиња 4.5 Донесувањето на Магла Светлина во Собата за Харли Дејвидсон

Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.Однапред ви благодариме за вашет

DEN 4482.00 4979.52

Фабрика Директни! Висок Квалитет Нагоре и Надолу Флип СТП Кожа Цртан филм Цртање Вертикална Телефон Случај За ZTE Отвори L

Случај Одговара : ZTE Отвори LМоже да се однесува на следната табела, изберете најсоодветниот начинот на д

DEN 216.00 239.52