• Новак
Нови Пристигнување Адаптер 100-240V, 50-60HZ AC да 24V3A DC Адаптер за Напојување, Трансформатор Топла Продажба

Нови Пристигнување Адаптер 100-240V, 50-60HZ AC да 24V3A DC Адаптер за Напојување, Трансформатор Топла Продажба

DEN 571.20
DEN 543.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


Нови Пристигнување Адаптер 100-240 V, 50-60 HZ AC да 24 V3 A DC Напојување Моќ
Адаптер, Трансформатор Топла Продажба
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име На Производ : Адаптер
Влез : AC100-240 V, 50 / 60 HZ
Текст линија должина : 1.4 метри
Излез : DC24 V, 3А
Излезна линија должина : 1.1 метри или така
По пакување големина : 13.5 * 8.5 * 4cm
Тежина : 335g
Answer : ___________________________ Note : 12v пумпата треба да биде опремен со 12v напојување,
24v пумпата треба да биде опремен со напојување 24v.
[прашања кои имаат потреба од внимание]
1., напојување не е водоотпорен, ве молиме користете го исклучиво во затворен простор, ве молиме да обрнете внимание на безбедноста при користењето!!

Декларирани спецификации

Бренд Име:
ZJMZYM
Големина:
13.5 * 8.5 * 4cm
Тежина:
335g
Број На Производ:
FH326
Име:
Адаптер
На текст:
ГЛОБАЛНА НАПОЈУВАЊЕ ЗА AC100-240V, 50 / 60HZ
Текст линија должина:
1.4 метри
Излез:
DC24V, 3А
Излезна линија должина:
околу 1.1 метри
Пакување големина:
13.5 * 8.5 * 4cm
Тежина:
335g

Комплементите на стоката

SPEEDWOW Течност Ниво контролната шипка Алатка за Професионална Алатка Ниво контролната шипка Dip Stick Алатка Ниво За Мерцедес-Бенц

Течност Ниво контролната шипка Алатка за Професионална Алатка Ниво контролната шипка Dip Stick Моторни Ала

DEN 224.00 235.68

бесплатен превозот KAMJOVE HW-609 Светли шпорет леано железо тенџере на чај шпоретот готви оваа teapot Електрични чај шпоретот

Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил

DEN 2408.00 3168.00

Мотор LED АТВ Задните Опашка се Претвори Сигнал Кочница Работи Табличка Светлина За хонда БЛАГАЈНИЧКИ 600 900 929 1000 750 обичај

Карактеристики : Висок квалитет со EОзначени Долготраен,Супер светло за вклучување / исклучување побрзо

DEN 790.00 831.84

Трговија на големо и мало 8pc Флојд Роуз 6 Стрингови Двојно Заклучување Tremolo За Гитара Мост Делови Хром бесплатен превозот

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

DEN 8054.00 12990.24