• Новак
7 Инчен Круг LED Светла + Монтажа Заградата Прстен + 2 парчиња 4.5 Донесувањето на Магла Светлина во Собата за Харли Дејвидсон Daymaker Мотоцикл

7 Инчен Круг LED Светла + Монтажа Заградата Прстен + 2 парчиња 4.5 Донесувањето на Магла Светлина во Собата за Харли Дејвидсон

DEN 4979.52
DEN 4482.00 -10 %

Достапност
Производот е достапен

Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.Однапред ви благодариме за вашето трпение!
3.
7 Инчен Круг LED Светла + Монтажа Заградата Прстен + 2 парчиња 4.Во случај да добие погрешен производи се должи на превозот грешка, ве молиме контактирајте со нас за размена или наплата. Ве молиме испратете ни ја вашата целосна адреса со Телефонски број и бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно и испорака.
Даноци, Царински И Давачки
Увозни давачки,даноци и harges не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.5" Донесувањето на Магла Светлина во Собата за Харли Дејвидсон Daymaker Мотоцикл
Ова се подигнат е потребно за инсталација на Харли 7" ПРЕДВОДЕНА headlamp на специфични модели како што се 2014+ Харли Туринг и Trike модели.Ако е оштетен,ве молиме да одбие да acceot и контактирајте со нас што е можно поскоро.Ако сеуште не може да ги примите објект во рок од 20 Дена, ве молиме контактирајте со нас.5 Инчи,Влезен Напон 10-16 V DC
Се продаваат како еден пар на светла (LH / RH)
Fitment :
Харли Туринг Роуд Кинг Електра Глајд
Ве Молиме Да Се Осигурате Овој Дел Одговара За Вашиот Мотор Пред Наддавање
Пакетот вклучува :
2 X Светла за Магла со Бел Ореол прстен
Одговара :
FLHTCU Електра Глајд Ултра Класик
FLSTC Наследство Софтејл Класичен FLHR Роуд Кинг
FLHRC Роуд Кинг Класик
FLHT Електра Глајд Стандард
FLHTC Електра Глајд Класичен
FLSTN Софтејл Делукс
Сите модели со Оригинална Опрема или додаток Помошни Осветлување Колекции (освен '14-подоцна Туринг модели)
Fitment :
Се применува за повеќето Харли Дејвидсон модели со 4.

Декларирани спецификации

Тип На Објект:
Светлата Собрание
Бренд Име:
YAIT
Wattage:
80w

Комплементите на стоката

Трговија на големо и мало 8pc Флојд Роуз 6 Стрингови Двојно Заклучување Tremolo За Гитара Мост Делови Хром бесплатен превозот

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

DEN 8054.00 12990.24

SPEEDWOW Течност Ниво контролната шипка Алатка за Професионална Алатка Ниво контролната шипка Dip Stick Алатка Ниво За Мерцедес-Бенц

Течност Ниво контролната шипка Алатка за Професионална Алатка Ниво контролната шипка Dip Stick Моторни Ала

DEN 224.00 235.68

Водоотпорни Велосипедизам Чевли Покрие Мажи Жени Отворено Спортски Overshoes Не се лизга Дожд Чевли Поклопец За Мотор/Риболов/Качување

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

DEN 493.00 758.88

CC Коса Чешли Шноли Злато-Боја на Цвет Кристал Монистра Свадба Коса Додатоци За Невестата Ангажман рачно изработени Накит O835

започнетекрајотCC Коса Чешли Шноли ЗлатоБоја на Цвет Кристал Монистра Свадба Коса Додатоци За Невестат

DEN 432.00 663.84

Мотор LED АТВ Задните Опашка се Претвори Сигнал Кочница Работи Табличка Светлина За хонда БЛАГАЈНИЧКИ 600 900 929 1000 750 обичај

Карактеристики : Висок квалитет со EОзначени Долготраен,Супер светло за вклучување / исклучување побрзо

DEN 790.00 831.84