• Новак
JDM Стил Автомобил Батеријата Вратоврска Надолу Одговара за Граѓанско / CRX 88-00, S2000 За Интегра BTD001

JDM Стил Автомобил Батеријата Вратоврска Надолу Одговара за Граѓанско / CRX 88-00, S2000 За Интегра BTD001

DEN 105.60

Достапност
Производот е достапен


Батеријата Вратоврска Надолу ОДГОВАРА ЗА Граѓанско / CRX 88-00, S2000 За Интегра
Достапни Боја
Црна, Сина, Златна, Зелена, Портокалова, Виолетова, Црвена, Сребрена
Големина на :
Должина : 172mm
Ширина : 45.мм
Fitment :
Одговара за Хонда Граѓанско / CRX 1988-2000
За Хонда Граѓански 2006-2010
За Хонда S2000 2000-2008 Г.
За Акура Интегра 1990-2001
На Палка на Батеријата вратоврска надолу е направена од Авион Квалитет и Прецизност Машински T6061 Палка Алуминиум и потоа Елоксирани со користење на уникатни тешко Anodizing Процесот за Траен Заврши и животниот Век издржливост .
На Палка на Батеријата вратоврска надолу е специјално дизајниран и конструиран за да се задржи вашата батерија во неговата оригинална положба во која било возна состојба. Тоа, исто така, Mantains сите безбедност дизајн параметри изграден во оригиналниот дизајн на батеријата вратоврска надолу.
Го заменува Фабрика ОЕМ Батеријата Вратоврска Надолу , Гарантирано да направи вашата Батерија Изгледа многу Подобро.

Декларирани спецификации

Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Година:
2017
Зафатнина:
3.0
Материјал Тип:
Алуминиум
Бренд Име:
RASTP
Нема. на Цилиндри:
2 на Цилиндар
Име На Модел:
RS3-BTD001
Специјални Функции:
Дербито Тјунер
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
0inch
Објектот Тежина:
0.3kg
Тип На Објект:
батеријата вратоврска надолу

Комплементите на стоката

Трговија на големо и мало 8pc Флојд Роуз 6 Стрингови Двојно Заклучување Tremolo За Гитара Мост Делови Хром бесплатен превозот

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

DEN 8054.00 12990.24

Лето Бело Крави Папокот Прстени Медицински Нерѓосувачки Челик Емајл Цвет Мушка Капка Стомак Прстен Бар Животинско Жените Тело

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ние прифаќаме Alipay,ЗападУнија,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure упла

DEN 216.00 239.52

Цртан филм Девојки Вежба Мозаик 5D Diy Везови Дијамант Сликарство Смола 3D Флорални Крстот Бод Колекции декорација занает налепници

Ноќта на вештерките кучиња Вежба Мозаик 5 D Diy Везови Дијамант Сликарство Смола Цртан филм Крстот Бод Кол

DEN 263.00 350.40

CC Коса Чешли Шноли Злато-Боја на Цвет Кристал Монистра Свадба Коса Додатоци За Невестата Ангажман рачно изработени Накит O835

започнетекрајотCC Коса Чешли Шноли ЗлатоБоја на Цвет Кристал Монистра Свадба Коса Додатоци За Невестат

DEN 432.00 663.84

Мултифункционален Безбедносни Појаси Тактички Воена Обука за Земјите Guard Комунални Комплет Должност Половината Поддршка со

По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него.Мултифункцион

DEN 1342.00 2631.36