• Новак
Нерѓосувачки Челик Лубеница Диња Slicer Овошје Машина Нож Овошје Divider Кујна Овошје Алатка Лубеницата Сечење Кујна Gadgets21

Нерѓосувачки Челик Лубеница Диња Slicer Овошје Машина Нож Овошје Divider Кујна Овошје Алатка Лубеницата Сечење Кујна Gadgets21

DEN 260.64
DEN 144.00 -45 %

Достапност
Производот е достапен


• Ако сте ја прими стоката со квалитет проблем, контактирајте со нас за половина или целиот износ за наплата. Обработка на Време : 3-5 дена за сите наредби. Посебни Барања : ве Молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакет, итн. Увозни Давачки : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во цената или објект
превозот обвиненија.
Ако сте disatisfied со предмет или услуга, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ги обезбедат најдобро решение и да работат понапорно за да ви даде повеќе одлична услуга. Време на испорака : Нормално 15-60 дена да се добие цел, освен во Бразил.
Ви благодариме.
Било какви други барања за превозот начин, ве молиме контактирајте со нас.
Под $5 нарачки се испраќаат од страна на Продавачот Метод на Превозот. Превозот Начин : Повеќето наредби(помалку од 2 KG) се испраќаат од страна на Aliexpress стандард за испорака
/Кина Пост Регистрирани Воздух mail(Ако сакате брза испорака,ве молиме да контактирате со Услуга ).Во спротивно вашата парцела може да се вратија! Ние не сме одговорни за ГРЕШКА, иако спорот.
• Било disatified со производ, ве молиме контактирајте со нас, прво, наместо да се отвори расправа, или остави негативни повратни информации
Купи е Информации : ве Молиме пополнете ги твоето ПОЛНО ИМЕ, вклучувајќи име,средно име и презиме при правењето на плаќање; ве Молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Бр.) во Белешки
Дел кога проверете.
>>Повратни информации
Ако сте задоволни со точка, а тоа е во добра состојба, искрено да ве покануваме да ни остави сите 5-ѕвезда оценка позитивни повратни информации.

Декларирани спецификации

Тип:
Овошје & Растителни Алатки
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Број На Модел На:
6708013
Бренд Име:
duolvqi
Пластични Тип:
PC
Материјал:
Пластични
Овошје & Растителни Алатки Тип:
Стружење скали
Број На Модел На:
Зеленчук, Кромид Хеликоптер
Материјал:
Нерѓосувачки Челик,ABS
боја:
Бела

Комплементите на стоката

Цртан филм Девојки Вежба Мозаик 5D Diy Везови Дијамант Сликарство Смола 3D Флорални Крстот Бод Колекции декорација занает налепници

Ноќта на вештерките кучиња Вежба Мозаик 5 D Diy Везови Дијамант Сликарство Смола Цртан филм Крстот Бод Кол

DEN 263.00 350.40

Пенливи Голем Круг Кристал Барок Кралицата Круна на Кралот Булчински Церемонија Матурска Тиара и Круната Headdress Свадба Накит

Пенливи Голем Круг Кристал Барок Кралицата Круна на Кралот Булчински Церемонија Матурска Тиара и Круна

DEN 1440.00 1800.00

7 Инчен Круг LED Светла + Монтажа Заградата Прстен + 2 парчиња 4.5 Донесувањето на Магла Светлина во Собата за Харли Дејвидсон

Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.Однапред ви благодариме за вашет

DEN 4482.00 4979.52

Лето Бело Крави Папокот Прстени Медицински Нерѓосувачки Челик Емајл Цвет Мушка Капка Стомак Прстен Бар Животинско Жените Тело

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Ние прифаќаме Alipay,ЗападУнија,TT,Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure упла�

DEN 216.00 239.52

бесплатен превозот KAMJOVE HW-609 Светли шпорет леано железо тенџере на чај шпоретот готви оваа teapot Електрични чај шпоретот

Изјава : почитувани, ако производот или пакет имате било какви прашања, ве молиме веднаш испратете емаил

DEN 2408.00 3168.00

CC Коса Чешли Косата Игли Клипови Кристал Монистра Кристал Свадба Коса Додатоци За Невестата Партија Ангажман рачно изработени

започнетекрајотCC Коса Чешли Косата Игли Клипови Кристал Монистра Кристал Свадба Коса Додатоци За Неве�

DEN 528.00 811.68