• Новак
Висок сјај/лак кујната кабинет mordern(LH-LA074)

Висок сјај/лак кујната кабинет mordern(LH-LA074)

DEN 44784.00

Достапност
Производот е достапен

Ние, исто така, направи видео упатство за инсталација за референци;
4.
Инсталација :
1. Сите наши производи се 2years гаранција.
Висок сјај/лак кујната кабинет mordern(LH-LA074)
ЗАБЕЛЕШКА : цената е EXW цена и 3м/set,дополнителни еден метар плус m. откако ќе ја уплатат и потврди продавница цртежи. Лесно да се инсталира, две лица може да се инсталира во рамките на еден ден!ИЛИ Ние може да состави секое кабинет однапред за вас. Имаме извезуваат кујната кабинети во многу земји, и многу запознаени со вашата зграда код;
3.
Најдобар pls испратите вашата кујна кабинет цртање или кујна распоред на нашата е-пошта([email protected].,целиот сет,но не ги вклучуваат електрични апарати. Цел
Еден сет.
Пакет :
Внатре обвиткани со пластична пена, двојно-layer брановидни одбор заштита и надвор е дрвена кутија.
КУЈНАТА КАБИНЕТ НЕОПХОДНИ ПОДАТОЦИ ШТО ТРЕБА ДА СЕ ОБЕЗБЕДИ ПРЕД QUATATION
а)Дали имате кујната кабинет цртање?
б)Ако не се pls ни испратите вашата кујна соба распоред цртање ИЛИ на вашата локална kicthen слика со големина;
c)Која порта најблиската од вашиот дом?(некои далечни пристаништа не е бесплатен превозот)
г) Ако имате било какви посебни барања, ве молиме да ни каже. Испорака : Нормално испорака cargos од страна на морето,како на кујната кабинети е многу поголем и тешки,не се применуваат од страна на воздух. Преговарање : квалитет, цена, материјал, време на испорака, начин на плаќање. Ние ќе тука да ве поддржиме цело време ако е потребно;
Мин. Детални инсталација наставата се достапни;
3.Нашите производи' гаранција е 5years.
Предност :
1.com) за истрага,ви благодариме.

Декларирани спецификации

Тип:
Кујната Кабинети
Countertop Ивица:
Не-Ламинат Bullnose,Ламинат Половина Bullnose,Полн Bullnose,Половина Bullnose,Ogee Работ,Ламинат Bullnose,Ламинат Ogee Работ,Beveled Работ,Рамни Edge / Олеснето Работ,Радиус Beveled Работ
Countertop Материјал:
Вештачки Мермер,Кристализиран Панел Стакло,Вештачки Гранит,Цврста Површина,Мермер,Смола,Композитни Акрил,Вештачки Кварц,Гранит,Нерѓосувачки Челик,Чиста Акрилик
боја:
Темно Сива,Темно Каки,Виолетова,Мулти,Бела,Сина,Темноцрвена,Сина,Лаванда,Розова,Небото Сино,Чоколадо,Светло Зелена,Зелена,Војска Зелена,Црна,Кафена,Портокалова,Светло Жолта,Жолта,Јасно,Црвена,Слива,Светло Сива
Број На Модел На:
LH-LA074
Полнење Единица:
Линеарни Метар
Вратата Материјал:
Иверица,Particleboard,МДФ
Додатоци:
Зглоб,Мрзливи Сузан Складирање,Фиока Слајд,Фиока Кошница,Мијалник,Отпад Од Сад,Се Справува & Knob,Пети Удар,Backsplash
Carcase Материјал:
Иверица,МЕДИЈАПАН,Меламнин Одбор,Particleboard
Обликот:
L-облик
Големина:
3m
На Врата Завртување На Површински Третман:
Лак
Стил:
Модерна
Бренд Име:
FGHGF
Кабинетот Тип:
Модуларен Кујната Кабинети
Материјал:
МЕДИЈАПАН со висок сјај печење заврши
Материјал:
лак кабинет
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
боја:
според вашата потреба

Комплементите на стоката

SPEEDWOW Течност Ниво контролната шипка Алатка за Професионална Алатка Ниво контролната шипка Dip Stick Алатка Ниво За Мерцедес-Бенц

Течност Ниво контролната шипка Алатка за Професионална Алатка Ниво контролната шипка Dip Stick Моторни Ала

DEN 224.00 235.68

Цртан филм Девојки Вежба Мозаик 5D Diy Везови Дијамант Сликарство Смола 3D Флорални Крстот Бод Колекции декорација занает налепници

Ноќта на вештерките кучиња Вежба Мозаик 5 D Diy Везови Дијамант Сликарство Смола Цртан филм Крстот Бод Кол

DEN 263.00 350.40

Водоотпорни Велосипедизам Чевли Покрие Мажи Жени Отворено Спортски Overshoes Не се лизга Дожд Чевли Поклопец За Мотор/Риболов/Качување

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

DEN 493.00 758.88