• Новак
За PS3 Супер-Тенок CECH-40XX 4k Моќ Ресетирате Вадење на Допир Одбор се Префрлите PCB со Flex Лента Кабел

За PS3 Супер-Тенок CECH-40XX 4k Моќ Ресетирате Вадење на Допир Одбор се Префрлите PCB со Flex Лента Кабел

DEN 187.20
DEN 178.00 -5 %

Достапност
Производот е достапен


За PS3 Супер-Тенок CECH-40 XX 4k Моќ Ресетирате Вадење на Допир Одбор се Префрлите PCB со Flex Лента Кабел

Декларирани спецификации

Со USB:
NO
Бренд Име:
HONGYOU
is_customized:
NO
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
Број На Модел На:
FORPS3 4K
SONY Модел:
PlayStation3

Комплементите на стоката

Цртан филм Девојки Вежба Мозаик 5D Diy Везови Дијамант Сликарство Смола 3D Флорални Крстот Бод Колекции декорација занает налепници

Ноќта на вештерките кучиња Вежба Мозаик 5 D Diy Везови Дијамант Сликарство Смола Цртан филм Крстот Бод Кол

DEN 263.00 350.40

Мотор LED АТВ Задните Опашка се Претвори Сигнал Кочница Работи Табличка Светлина За хонда БЛАГАЈНИЧКИ 600 900 929 1000 750 обичај

Карактеристики : Висок квалитет со EОзначени Долготраен,Супер светло за вклучување / исклучување побрзо

DEN 790.00 831.84

Водоотпорни Велосипедизам Чевли Покрие Мажи Жени Отворено Спортски Overshoes Не се лизга Дожд Чевли Поклопец За Мотор/Риболов/Качување

Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуг

DEN 493.00 758.88

Трговија на големо и мало 8pc Флојд Роуз 6 Стрингови Двојно Заклучување Tremolo За Гитара Мост Делови Хром бесплатен превозот

12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштет

DEN 8054.00 12990.24