• Новак
Девојки Зимско Палто Промоција на Нови Унисекс Секојдневен 2018 Два Боја Маскирани Зимска Облека Јакни Деца Комбинезон Outerwear Стил

Девојки Зимско Палто Промоција на Нови Унисекс Секојдневен 2018 Два Боја Маскирани Зимска Облека Јакни Деца Комбинезон Outerwear

DEN 2399.52

Достапност
Производот е достапен


Децата НИ Големина
Должината На Телото
cm
Биста
cm*2
Sleeve Ширина
cm
Погоден Висина
cm 3 T 50 33 32 90-100 4 T 52 34 33 100-110 5 T 54 35 34 110-120 6 T 56 36 35 120-130 7 T 58 37 36 130-140 ве Молиме овозможи 1-3 CM разлики поради прирачник за мерење. Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 см

Декларирани спецификации

Дете НИ Големина:
5T, 6T, 7T, 3T, 4T
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Долу & Parkas
Ткаенина Тип:
Worsted
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Облека Должина:
Редовни
Пополнување:
Памук
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
A1708A121
Материјал:
Полиестер,Памук
Затворање Тип:
Патент
Одредување На Содржина:
70%
Тежина:
0.62
Декорација:
Карактер
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Сезоната:
девојки зимски капут
season1:
зимска облека за девојки
Стил:
kinderen зима надолу
Стил 2:
грб девојка
Сезоната за:
зимска јакна момче

Комплементите на стоката

-30 Руската Детска Зимска Јакна За Девојки Паркови Крзно Дуксери Патка Надолу Деца Јакни Големи Девојки Outerwear&Палта За Тинејџери

30 руската Зимска Јакна За Девојки Паркови Крзно Дуксери Патка Надолу Деца Јакни Големи Девојки Outerwear&Па�

DEN 1130.00 2215.20

2018 Бебе девојка Дебелина Потоплите Надолу Јакна За Девојка Мода Детска Зимска Јакна Manteau Fille Hiver Маскирани Девојки Зимски

Ново Бебе девојка Дебелина Потоплите Надолу Јакна За Девојка Мода Детска Зимска Јакна Manteau Fille Hiver Маски�

DEN 1281.00 2328.00

HH Светлина Бебе Момчиња Паркови Деца Зимски Јакни за девојки Памук згусне Грб Топло Маскирани Outerwear младата снег јакна 1

Па вашите пари нема да одат на моја сметка.Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висин

DEN 672.00 1118.88

M83 Мода Цртан Филм Печатење Зима Памук Chirden Згусне Поместена Поставата Јакна Дуксери Се Задржи Топло Момчиња Девојчиња Палто

ГОЛЕМИНАВе молиме овозможи 23 CM разлики поради прирачник за мерење Сите мерења во cm, ве молиме имајте на �

DEN 1593.00 2016.00

Кинески Пролетниот Фестивал За Деца Грб Момчиња Облека Змеј Црвен Костим Партија Бебе Момчиња Надолу Јакни Детска Облека Outerwear

Hooyi Црвен Змеј Деца Грб Кинески Пролетниот Фестивал Костими Морнарица Момче Јакни Облека Тимови Деца Oute

DEN 1308.00 1392.00

2017 Деца Ски Одговараат Поставите Задебелување Водоотпорен Тинејџерка Момче Ладно-доказ Отворено Облека Windproof Зима Одговара

С Големина 7, ознака големина 10= U Предмети се испраќаат од кина користење на воздух mail ,да стигнете до пов

DEN 2848.00 4127.52

Детска Зимска Јакна за Момчиња Надолу Јакни Палта Топло Дебел Памук Запушен Јакна од Тебе Боја Големите Момци Паркови Јакна DQ168

големина(cm) ознака(cm) укажуваат на тоа висина(cm) должина(cm) рамо(cm) биста(cm) ракав(cm) 7 130 120135cm 62 41 92 52 9 140 135145cm

DEN 1582.00 3101.28