• Новак
Индустриска опрема PV10-БЛАГАЈНИЧКИ PV10-CB2N

Индустриска опрема PV10-БЛАГАЈНИЧКИ PV10-CB2N

DEN 23952.00

Достапност
Производот е достапен


Индустриска опрема PV10-БЛАГАЈНИЧКИ PV10-CB2 N
КОРИСТИ ОБЈЕКТ - ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА. СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!
Она што го гледате е она што ќе добиете~!
Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!
ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.
ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.
Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.
Наоѓа Во Шангај, Кина. Локалните пикап е достапна ~!
Ако ви требаат повеќе вистински слики, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани спецификации

Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
YUE ЏИЈА JUNKONG

Комплементите на стоката