• Новак
HC900 КОНТРОЛЕР ПРОЦЕСОРОТ 50001439-110+D 900C53-0244-00 I/O СКЕНЕР 50001262-004

HC900 КОНТРОЛЕР ПРОЦЕСОРОТ 50001439-110+D 900C53-0244-00 I/O СКЕНЕР 50001262-004

DEN 19152.00

Достапност
Производот е достапен


HC900 КОНТРОЛЕР ПРОЦЕСОРОТ 50001439-110+D 900 C53-0244-00 I/O СКЕНЕР 50001262-004
КОРИСТИ ОБЈЕКТ - ЦЕЛОСНО ТЕСТИРАНИ И ДОБРА РАБОТА. СИТЕ ОТСТРАНЕТИ ОД РАБОТА СИСТЕМИ~!
Она што го гледате е она што ќе добиете~!
Истиот Ден Превозот, 14 дена гаранција!
ГАРАНЦИЈАТА ЗАПОЧНУВА ДЕНОТ НА ВАШИОТ ПРЕДМЕТ ЌЕ ПРИСТИГНЕ ВО ВАШИОТ ПРЕВОЗОТ АДРЕСА.
ГАРАНЦИЈАТА НЕ ГО ПОКРИВА ПРОБЛЕМИ СО КОМПАТИБИЛНОСТА.
Погледнете го мојот одлична повратните информации и да се купи со целосна доверба.
Наоѓа Во Шангај, Кина. Локалните пикап е достапна ~!
Ако ви требаат повеќе вистински слики, ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани спецификации

Тип:
Додади На Картички
Бренд Име:
YUE ЏИЈА JUNKONG

Комплементите на стоката