• Новак
10pcs Висока Јаглероден Челик резби во Дрво Длето Нож во Собата со Дрвена Рачка За Основните Woodcut Работи DIY Рака Алатки

10pcs Висока Јаглероден Челик резби во Дрво Длето Нож во Собата со Дрвена Рачка За Основните Woodcut Работи DIY Рака Алатки

DEN 290.40
DEN 218.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


10pcs/Set резби во Дрво Длето Постави Високи Јаглероден Челик Со Дрвена Рачка За Основните Woodcut Работи DIY Алатки
Главни Карактеристики :
- Големо дрво сет за почетник да повеќето однапред занаетчии.
- Ова е нашиот најдобар евтини сет од дрво, резба chisels.
- Сличен на нашиот TZ7408 поставите но изградени да издржат многу часови на употреба.
- Ножеви се изработени од Високо Јаглероден Челик со дрвени рачки.
- Поставете ги вклучува 10 од најчестите chisels совети.
- Одличен подарок идеја за било woodworker.
Спецификации : Карактеристики :
- Големо дрво сет за почетник да повеќето однапред занаетчии.
- Ова е нашиот најдобар евтини сет од дрво, резба chisels.
- Сличен на нашиот TZ7408 поставите но изградени да издржат многу часови на употреба.
- Ножеви се изработени од Високо Јаглероден Челик со дрвени рачки.
- Поставете ги вклучува 10 од најчестите chisels совети.
- Одличен подарок идеја за било woodworker. Пакет Тежина : 83 G / 2.93 Унци Пакет Димензии (L*W*H) : 135*120*12 ММ / 5.31*4.72*0.47 Инчи EPC_PIT_24 E Пакет Вклучува :
10 Компјутери Резби Во Дрво Длето Сет

Декларирани спецификации

DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
JAKEMY
Тип:
Резба Длето
is_customized:
Yes
Сечилото Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Употреба:
резба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Гаранција:
1 година

Комплементите на стоката

DIY Челик Кожен Појас Дупка Перфоратор Круг Удирање германски Вдлабната Кожа Хартија Книга Рака Удар Алатка Направи Дупка Челик

Точка име : појас ударМатеријал : висок квалитет на хром vanadium челикСпецификација : 11mm~25mmДолжина : околу 8~1

DEN 229.00 286.08

Нов оглас прилагодливи рака им помогнам на легиран челик глава врежани дрво машини алатки за Рачни Алатки, Бесплатен Превозот

Нов оглас прилагодливи рака им помогнам на легиран челик глава врежани дрво машини алатки за Рачни Алат

DEN 570.72

10 Големина= Една постави Нови Рачни Алатки Волфрам Челик Резба Нож Постави Печат Камен Graver Букви Гравирање Алатка 150mm долго

ОписВолфрам Челик Резба Нож Постави Печат Камен Graver Букви Гравирање АлаткаПакет Се Вклучени : 10 компјут

DEN 1750.00 2160.00