• Новак
Бесплатен превозот 100pcs Filigree Обвива Цвет Конектори Метал Занаети Подарок Декорација DIY Наоди 22x22mm

Бесплатен превозот 100pcs Filigree Обвива Цвет Конектори Метал Занаети Подарок Декорација DIY Наоди 22x22mm

DEN 189.60
DEN 161.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Материјал :
Легура(Олово и никел бесплатно)
Големина на :
Прибл : 22x22mm
конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Боја :
злато позлатен, тон сребро.
Количина :
Ќе добиете 100 Pcs на овој објект во листата цена

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
J3474 J3475
Тип На Производ:
Други

Комплементите на стоката

5meters/картичка 15x4mm Риболов Линија Вештачки Бисер Ѕвезда Круг Монистра Синџир За Гарланд Цвеќиња Свадба Булчински Букет Оркестарот

Испрати & Наплата : Ако имате било какви прашања во врска со производи или нарачки, ве молиме не се отвори

DEN 132.96

Дејвид додатоци ширина:60mm сјајот ѕвезда точка tulle газа за партија свадба декорација 10yards,DIY рачно изработени материјали,10Yc2040

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап�

DEN 117.00 117.12