• Новак
Бесплатни shippment! 10 Редови Јасно Кристал Кристал Трим Средување на SS8 торта лента синџир

Бесплатни shippment! 10 Редови Јасно Кристал Кристал Трим Средување на SS8 торта лента синџир

DEN 4800.00
DEN 4080.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Сите кристално кристал!
2016 Нов Дизајн!Фабриката Директно !
Точка Име : Кристал метална лента трим
Материјал : Кристал + метални синџир
Кристал големина : синџирот ширина е 25mm
Должина : 5yard/многу.
Боја : ААА сјајна Кристал Кристал + сребро база
Се користи за чанти, чевли, Облека , hairclip,и каде што може да се размислува.
Употреба :

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
01
Тип На Производ:
Други
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

Само Лепило ЕВА Брод Јахта Тротоарите Faux Имитација Тиково Платформа Лист Подлога 58x2400x5mm Пена Кат Мат Браун Со Balck Ленти

Име : 240x5.8x0.5cm Brown & Balck ЕВА Брод Тротоарите Faux Имитација Тиково Платформа Лист ПодлогаСпецификации : Модел

DEN 336.00 395.52

Бесплатен превозот-50Pcs Злато на Ѕвонење Filigree Плоштадот Обвива Конектори Метал Занаети Подарок Декорација DIY Наоди 40x40mm

Повратни информации & Контактирајте не Доколку сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми

DEN 278.00 330.72

50pcs 2.5*2.0 cm Злато Позлатен Лим Копчето за Шиење Накит Handband Коса Поклон Изработка на рачно изработени Занаетчиски Проектот

Ви благодариме!.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)Aliexpress Зачувам која е една од в

DEN 576.00 719.52