• Новак
35MM Девојка е DIY коса клипови Алигатор Крокодил Duckbill Алигатор Клипови за DIY коса лакови девојка коса цвет 200pcs/многу Големо

35MM Девојка е DIY коса клипови Алигатор Крокодил Duckbill Алигатор Клипови за DIY коса лакови девојка коса цвет 200pcs/многу

DEN 719.52

Достапност
Производот е достапен


Доколку Нарачката до Ние Брод од Страна на EPACKET Бесплатен Превозот Начин
35 MM Девојка е DIY коса клипови Алигатор Крокодил Duckbill Алигатор Клипови за DIY коса лакови девојка коса цвет 200pcs/многу Големо
Големина : 35mm
Превозот и Deliever
Ако вашата нарачка помалку од ние Кина пост воздух mail бесплатен превозот.Тоа треба 15-90 дена за да вашата земја,ако вашата нарачка до Ние не ЕМС бесплатен превозот,што е потребно 7-25 дена во вашата земја.Ви благодариме
Се врати и Политика за Наплата
Ако ви се исполнат никакви проблеми кога ќе се pacakge,ве молиме контактирајте со нас прво,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем за вас и да даде сте задоволни одговор,немојте да се пријават сите тврдат дека пред да контактирате со нас,ви благодариме
Повратни информации
Вашите 5 ѕвезди добар фидбек е секогаш добредојдени,благодарение толку многу!

Декларирани спецификации

Број На Модел На:
SYHC23
Тип На Производ:
Други
avaliable боја:
како Слика
Пакување:
200 парчиња/pkg
Материјал:
Челик
боја:
како Слика
Големина:
35mm
is_customized:
Yes

Комплементите на стоката

5meters/картичка 15x4mm Риболов Линија Вештачки Бисер Ѕвезда Круг Монистра Синџир За Гарланд Цвеќиња Свадба Булчински Букет Оркестарот

Испрати & Наплата : Ако имате било какви прашања во врска со производи или нарачки, ве молиме не се отвори

DEN 132.96

Дејвид додатоци ширина:60mm сјајот ѕвезда точка tulle газа за партија свадба декорација 10yards,DIY рачно изработени материјали,10Yc2040

Се препорачува : ЗА СОПСТВЕНИ ДИЗАЈНИ : ние може да направи сопствени цел за панделка,смола,ткаенина,кап�

DEN 117.00 117.12