• Новак
Tectra 3 x NP-FM500H Li-ion батерија + LED Дисплеј Универзален USB Двојна Апарат за полнење за на Sony, SONY A57 A65 A77 A450 A560 A580 A900 A58

Tectra 3 x NP-FM500H Li-ion батерија + LED Дисплеј Универзален USB Двојна Апарат за полнење за на Sony, SONY A57 A65 A77 A450

DEN 1748.64
DEN 1487.00 -15 %

Достапност
Производот е достапен


Tectra 3 x NP-FM500 H Li-ion батерија + LED Дисплеј Универзален USB Полначот Dual
за Sony SONY A57 A65 A77 A450 A560 A580 A900 A58
NP-FM500 H 7.187 lb)
Dimmension : 85x54x24. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери
Полначот Карактеристики
-Супер Брз Универзален USB Полначот Патување
-Компактен и Пренослив Дизајн,може да ви наплати за неколку модели,NP-F550,NP-FM500 H,NP-F970 NP-F750 батеријата.-V615 Пакет Вклучува :
3 x NP-FM500 H батерии
1 x LED Дисплеј Универзален USB Полначот Dual
1 x USB Кабел за Полнење
Батеријата Карактеристики :
1.
- Обвинет било 5 V извори на Енергија од страна на Микро Полнење Кабел.2 V/1800m Ah Li-ion Батерија за Sony Камери
Sony Camcorders : Sony dslr фото-A100,dslr фото-A100/Б, dslr фото-A100 H, dslr фото-A100 K, dslr фото-A100 K/Б, dslr фото-A100 W, dslr фото-A100 W/Б Sony dslr фото-A200, dslr фото-A200 K, dslr фото-A200 W, dslr фото-A200 WB, dslr фото-A200 WB Sony dslr фото-A300, dslr фото-A300 K, dslr фото-A300 K/N, dslr фото-A300 X Sony dslr фото-A350, dslr фото-A350 B, dslr фото-A350 H, dslr фото-A350 K, dslr фото-A350 X Sony dslr фото-A450, Dslr фото-A450 L, dslr фото-A450 Y Sony dslr фото-A500, dslr фото-A500 B, dslr фото-A500 L, dslr фото-A500 Y Sony dslr фото-A550, dslr фото-A550 B, dslr фото-A550 H, dslr фото-A550 L, dslr фото-A550 Y, dslr фото-A560 Sony dslr фото-A580, dslr фото-A580 L, dslr фото-A580 Y Sony dslr фото-A700, dslr фото-A700 B, dslr фото-A700 K, dslr фото-A700 P, dslr фото-A700 Z Sony dslr фото-A850, dslr фото-A850 B, dslr фото-A850 Q Sony dslr фото-A900, Dslr фото-A900 B Sony SLT-A57, SLT-A57 K, SLT-A57 M, SLT-A57 Y, SLT-A58 K Sony SLT-A65 V, SLT-A65 VB, SLT-A65 VK, SLT-A65 VM, SLT-A65 VY Sony SLT-A77 II, SLT-A77 V, SLT-A77 VB, SLT-A77 VK, SLT-A77 VM, SLT-A77 VQ Sony SLT-A99, SLT-A99 V Sony CLM-V55 Апарат Компатибилен : Sony П. Премиум Литиум јонска клетки, Нова Батерија на Пакет
2.65 НА 5 W(x2)
Тежина : 85g (0. 100% компатибилен со оригинални NP-FM500 H батеријата
3.
- LED Дисплеј : Батеријата Икона, Процент на Наплата и Наплата модел
-Smart l MCU, автоматско детектирање на батеријата напон и контрола на полнењето.

Декларирани спецификации

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Tectra
боја:
Црна
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
NP-FM500H

Комплементите на стоката

Бесплатен превозот Taipower P75A голем екран висок капацитет машина 4060100 А + полимер батерија 3500mA литиум батерија за електрична

Здраво! Почитувани купувачи,Сите ние полимер батерија можат да бидат прилагодени за вас,Вие само треба �

DEN 456.00 671.04

(бесплатен превозот)(5pieces/многу)042025 150mah литиум полимер батерија на квалитетот на стоката квалитетот на CE FCC ROHS сертификација

Овој производ е главно се користи во Bluetooth слушалки, паметни часовници, рачни часовници, мобилни телефон

DEN 623.04