• Новак
Diy Дијамант Слики Носат Крстот Бод Дијамант Мозаик 5D Поставува Целосна Дијамант Везови рачно изработени Везана Љубов Срцето Y1988

Diy Дијамант Слики Носат Крстот Бод Дијамант Мозаик 5D Поставува Целосна Дијамант Везови рачно изработени Везана Љубов Срцето

DEN 441.60
DEN 331.00 -25 %

Достапност
Производот е достапен


добредојдовте нашата продавница
НАШИОТ сите производи се фабрички директна продажба
Изберете шаблон Тип : /////
Продавница Име : SHUOSI
Слика категорија : Полн Круг Diy Дијамант Слики
Големина, може да се прифати custom size
Ставките коишто се вклучени : 1. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително
договор. По-продажбата на услугата :
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго.
Изберете шаблон Тип : /////
Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат
. Доволно смола дијаманти. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена,
вашата стока ќе вообичаено, пристигнуваат во 7 до 50 дена.
ЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики. A4 Модел HD цртежи (вклучувајќи цртежи, боја табела) 3. Во ретки случаи,
тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Се користи за да клип за џвакање вежба пинцети, пластичен послужавник. Нашата компанија ги прифаќа следните трансакции :
Продажба на мало : да ја прифатиме мало трансакции од сите клиенти од целиот свет. И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена, Ако сакате другите големина,ве молиме контактирајте со нас.
Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. Процесот на производство
Пред вашата исплата, ве молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно, ќе ви гарантира среќен шопинг патување.

Декларирани спецификации

Големина:
20X30CM, 25X35CM, 30X45CM, 40X60CM, 50X70CM
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Бренд Име:
SHUOSI
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
Име:
3D Diy Дијамант Слики
Стил:
Европа Дијамант Слики
категорија:
Rhinestones Diy Дијамант Слики
Материјал:
Круг Смола Пелети Дијамант Слики
Слики:
Дома Декорација Дијамант Embroiderys
Тип:
5D Diy Дијамант Слики
Употреба:
Дијамант Слики Мечка
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
Удирање Област:
Сите Покриени Со Паста Дијамант Слики
вежба големина:
2.8 * 2.8 mm Комплет Дијамант Слики

Комплементите на стоката

5D дијамант везови вежба дијамантски крст бод кристал круг дијамант поставува декоративни diy дијамант сликарство зелен змеј

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна / Хотел / Канце

DEN 302.00 591.84

Дијамант Мозаик цртан филм Зумира елени diy Дијамант Сликарство крстот бод животни слика 5D дијамант везови шема уметност сликарство

Дијамант Мозаик цртан филм Зумира елени diy Дијамант Сликарство крстот бод животни слика 5 D дијамант вез

DEN 300.00 384.00

Нов мозаик Дијамант везови монистра Симпатична Писе Мачка и глушец животинско дијаманти крстот бод сликарство рачно производство

Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност...

DEN 253.00 506.88

Дијамант Везови животни Diy Дијамант сликарство Bernese Планина Куче 3d Плоштадот Дијамант Мозаик икона Целосна Крстот Бод сликарство

Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор.За CanvasvУвезената нафта сликарство платно , с

DEN 302.00 372.96

Целосна Дијамант везови животинско дијамантски крст бод кристал круг дијамант поставува недовршени декоративни diy дијамант сликарство

Едноставно обесени тоа на ѕид, што ќе ја направи вашата соба и вашиот свет неверојатни Уживање и скитниц

DEN 299.00 383.04

Peony цвет Diy Дијамант сликарство Везана плоштадот дијамант везови кристал рачно изработени Занаетчиски ѕид оркестарот уметничка

Објектот боја прикажува во сликите може да се покажува мала разлика на вашиот монитор од набљудувачите

DEN 258.00 307.20

Смешни Мачка Везана Игла Кристал Сликарство Дома Декорација Плоштадот Вежба Икона Свадба Оркестарот Дијамант Везови Пломба H252

сакате Плоштадот diy сликарство кажи ми ако ве МолимеИзберете шаблон Тип : / / / / / Store Име : SHUOSI Фабрика П

DEN 268.00 335.04

5D дијамант везмал ангеликони дневна соба декорација diy дијамант сликарство растенијата 3D дијамант мозаик божиќ подарок

Превоз : Нашите производи се од Кина Клиентите се Прикаже Област Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ј

DEN 266.00 444.00

Дијамант mosai дијамант везови DIY дијамант сликарство крстот бод кристал круг дијамант поставува декоративни carnations црвени

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна / Хотел / Канце

DEN 219.00 421.92

Дијамант везови крстот бод кристал круг дијамант поставува животни мозаик рачно изработени ѕид слика за дневна соба дијамант

Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа,ние ќе сопственинаправи за вас и да ви д

DEN 308.00 395.04

5 КОМПЈУТЕРИ Мулти-слика Дијамант Сликарство Буда Игла Уметност Подароци Декор Дијамант Мозаик Везови Религија Rhinestones Шема

Земја, Вообичаено, Пристигнуваат Време руската ederation 15~40 дена сад 16~21 дена Шпанија 15~40 дена Франција 15~40 д

DEN 1340.00 1913.76