• Новак
Дијамант Везови Женски црвена риба икони Diy 5D Дијамант Сликарство круг Вежба rhinestones крстот бод везови мозаик шема

Дијамант Везови Женски црвена риба икони Diy 5D Дијамант Сликарство круг Вежба rhinestones крстот бод везови мозаик шема

DEN 326.40
DEN 254.00 -22 %

Достапност
Производот е достапен

3, се Најде на симболи во слика, почетокот ставете додека не се заврши тоа . Ви благодариме!
Добредојдовте Да Ја Посетите Следниот Пат !
Посетете Ја Нашата Продавница
. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас. За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. 2, Според боја код, изберете боја во чинија .Дијамант Везови Женски црвена риба икони Diy 5 D Дијамант Сликарство круг Вежба rhinestones крстот бод везови мозаик шема Производ Детали
Дијамант Детали
Платно Детали
Производството Чекори
1, Отворете ја кутијата, проверете колекции е тоа, заврши . Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Честитки, можете да одат врамени до сега !

За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Декларирани спецификации

Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm, 60x60cm
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Материјал:
Смола
Стил:
Јапонија Стил
Употреба:
Мулти-слики
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните

Комплементите на стоката

Дијамант Везови животни Diy Дијамант сликарство Bernese Планина Куче 3d Плоштадот Дијамант Мозаик икона Целосна Крстот Бод сликарство

Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор.За CanvasvУвезената нафта сликарство платно , с

DEN 302.00 372.96

5D дијамант везмал ангеликони дневна соба декорација diy дијамант сликарство растенијата 3D дијамант мозаик божиќ подарок

Превоз : Нашите производи се од Кина Клиентите се Прикаже Област Пред да плаќање, ве молиме прочитајте ј

DEN 266.00 444.00

5D diy Дијамантски Крст Бод, двоен змеј со Јин и јанг. Дијамант везени торба со мозаик, ѕидното сликарство,фотографија,колекции

■DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за

DEN 258.00 436.80

5d дијамант сликарство крстот бод колекции , 3d diy целосна дијамант везови мозаик занаети дома декорација боја со живописна

Име на производ : Генерација плоштадот смола DIY дијамант paiting Функција : плоштадот дијамант ; Дијамант п

DEN 583.00 720.00

Рачно изработени Diy дијамант слики вежба кристал крстот бод Дијамант везови мозаикот на слики од страна на броеви симпатична

На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот пове

DEN 250.00 297.60

PSHINY 5D DIY Дијамант везови блум розова зголеми цвет слики Целосна мозаик комплет плоштадот кристал дијамант сликарство крстот

По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 35 дена, на вашите производи, вообичаено, пристиг

DEN 479.00 938.88

Нов мозаик Дијамант везови монистра Симпатична Писе Мачка и глушец животинско дијаманти крстот бод сликарство рачно производство

Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност А

DEN 253.00 506.88

Дијамант mosai дијамант везови DIY дијамант сликарство крстот бод кристал круг дијамант поставува декоративни carnations црвени

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна / Хотел / Канце

DEN 219.00 421.92

5 КОМПЈУТЕРИ Мулти-слика Дијамант Сликарство Буда Игла Уметност Подароци Декор Дијамант Мозаик Везови Религија Rhinestones Шема

Земја, Вообичаено, Пристигнуваат Време руската ederation 15~40 дена сад 16~21 дена Шпанија 15~40 дена Франција 15~40 д

DEN 1340.00 1913.76

Пеперутка Девојка 5D Diy Дијамант Сликарство Илустрација Везови Колекции Кристал Кристал Слика Целосна Дијамант Мозаик Зголеми

Постојат 447 бои Ние ги користиме Федекс / EMS / CPAM според вашата локација,и ќе добиете на следење на број в

DEN 360.00 600.00