• Новак
5D,Целосна,Тркалезни/Плоштад,Везови,Виножито мачка,3D Дијамант Сликарство,Дијамант Мозаик,Декорација,Везана,свадба декорација GiftXPZ

5D,Целосна,Тркалезни/Плоштад,Везови,Виножито мачка,3D Дијамант Сликарство,Дијамант Мозаик,Декорација,Везана,свадба декорација

DEN 444.00
DEN 266.00 -40 %

Достапност
Производот е достапен

Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Затоа, Кина Пост парцела време на испорака е на максимум од 50 дена. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. Во ретки случаи, тоа е веројатно да се одложи која зависи од времето и да го положат брзина на вашата земја и на стоки. Нашата компанија ги прифаќа следниве трансакции : продажба на Мало : да ја прифатиме мало трансакцијата од сите клиенти од целиот свет. Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас, ние ќе го промени или наплата за вас. Овој дел на тарифата треба да биде платена од вас . Ви благодарам многу. Ако не сте задоволни со стока, ве молиме контактирајте со нас, ние може да го реши секој спор со вас, наместо на поднесување на негативни повратни информации за да Aliexpress. По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 5-7 работни дена, на вашите производи, обично ќе пристигне во 7 до 50 дена. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Трговија на големо : што прифати големо тргување од сите клиенти од целиот свет. По-продажбата на услугата : сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена.

Декларирани спецификации

Големина:
Square Drill 20X25CM, Round Drill 20x25CM, Square Drill 30X40CM, Round Drill 30X40CM, Square Drill 45X60CM, Round Drill 45X60CM, Square Drill 50X70CM, Round Drill 50X70CM, Square Drill 60X80CM, Round Drill 60X80CM
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цртан филм
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
Според сликата
Компанијата карактеристики:
фабриката штекер
категорија:
Дијамант својства:
Бројот на дијаманти:
Полнење Тип:
Испорака Брзина:
Брзо

Комплементите на стоката

Рачно изработени Diy дијамант слики вежба кристал крстот бод Дијамант везови мозаикот на слики од страна на броеви симпатична

На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот пове

DEN 250.00 297.60

PSHINY 5D DIY Дијамант везови блум розова зголеми цвет слики Целосна мозаик комплет плоштадот кристал дијамант сликарство крстот

По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 35 дена, на вашите производи, вообичаено, пристиг

DEN 479.00 938.88

Нов мозаик Дијамант везови монистра Симпатична Писе Мачка и глушец животинско дијаманти крстот бод сликарство рачно производство

Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност...

DEN 253.00 506.88

Diy Дијамант Слики Носат Крстот Бод Дијамант Мозаик 5D Поставува Целосна Дијамант Везови рачно изработени Везана Љубов Срцето

добредојдовте нашата продавницаНАШИОТ сите производи се фабрички директна продажбаИзберете шаблон Ти

DEN 331.00 441.60

Смола целосно кристал Дијаманти везови мозаик Diy дијамант слики од Страна на броеви Ѕид оркестарот слики Занаети IPL цвеќиња

Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо Тоа треба да се заврши до себе,мојот при

DEN 266.00 316.80

Peony цвет Diy Дијамант сликарство Везана плоштадот дијамант везови кристал рачно изработени Занаетчиски ѕид оркестарот уметничка

Објектот боја прикажува во сликите може да се покажува мала разлика на вашиот монитор од набљудувачите

DEN 258.00 307.20

5D дијамант везови вежба дијамантски крст бод кристал круг дијамант поставува декоративни diy дијамант сликарство зелен змеј

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна / Хотел / Канце

DEN 302.00 591.84

5D diy Дијамантски Крст Бод, двоен змеј со Јин и јанг. Дијамант везени торба со мозаик, ѕидното сликарство,фотографија,колекции

■DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за

DEN 258.00 436.80