• Новак
5D Дијамант Везови Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Пејзаж Дијамант Мозаик Шема Дома Декор Колиби Градина Подарок Y3

5D Дијамант Везови Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Пејзаж Дијамант Мозаик Шема Дома Декор Колиби Градина Подарок Y3

DEN 285.12
DEN 228.00 -20 %

Достапност
Производот е достапен

Ве молиме да го пополните вашата точна адреса вклучувајќи го и вашиот стан Не,Улица,Град, Регион и Држава,во Спротивно вашата парцела веројатно може да се вратија! 3.Отсечени,го направи,мерење може да предизвика големина отстапување (плус и minus1-2cm флуктуација),боја аберации се должи на набљудувачите,времето,осветлување и други фактори,Слики ќе има различна боја во различни монитори, но ова не влијае на appearence на сликата,ве Молиме да се разбере. 2 : Проверка на смола дијаманти и боја на соодветните боја код. 2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика. 3 : Изберете лик (симбол),најдете соодветните дијаманти.Почитувани купувачот, ако не сте задоволни со нашите производи и услуги ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации, тогаш ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни.Ви благодариме за доаѓање и имаат убав ден.
1 : Отворете го вашиот парцела,проверете колекции дали сите делови се целосно или не.[Совети] : смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање.
База на HD платно
Предметите вклучуваат : Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија/Хартија Пакет.Ве молиме пополнете ги твоето полно име, вклучувајќи име,Средно име и презиме при правењето на плаќање. 5 : Откако ќе заврши, малку притиснете надолу дијаманти со рака да ги задржи цврсто прикачен.
1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm). Совети : ве Молиме проверете внимателно откако ќе ја прими стоката,ако имате проблем,ве молиме да договор со нас.

Декларирани спецификации

Големина:
Round Drill 20x25cm, Square Drill 20x25cm, Round Drill 20x30cm, Square Drill 20x30cm, Round Drill 30x40cm, Square Drill 30x40cm, Round Drill 30x45cm, Square Drill 30x45cm, Round Drill 30x50cm, Square Drill 30x50cm, Round Drill 40x50cm, Square Drill 40x50cm, Round Drill 40x55cm, Square Drill 40x55cm, Round Drill 40x60cm, Square Drill 40x60cm, Round Drill 50x60cm, Square Drill 50x60cm, Round Drill 50x70cm, Square Drill 50x70cm, Round Drill 50x75cm, Square Drill 50x75cm, Round Drill 50x80cm, Square Drill 50x80cm, Round Drill 60x70cm, Square Drill 60x70cm, Round Drill 60x75cm, Square Drill 60x75cm, Round Drill 60x80cm, Square Drill 60x80cm, Round Drill 60x90cm, Square Drill 60x90cm, Round Drill 80x120cm, Square Drill80x120cm
Стил:
Европа
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
Еден
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
ЈИ СВЕТЛА
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Колиби Градина
Вежба форма:
Круг Вежба И Вежба Плоштад
Топло совети:
Anly проблем,ние може да го реши тоа, ве молиме контактирајте со нас веднаш.
Топло Барање:
Транспорт оштетени и исчезнати производи, ние ќе бидат reissue.
За Дијаманти Количина:
Со 20% поголема количина на дијамант,апсолутна доволно.

Комплементите на стоката

PSHINY 5D DIY Дијамант везови блум розова зголеми цвет слики Целосна мозаик комплет плоштадот кристал дијамант сликарство крстот

По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 35 дена, на вашите производи, вообичаено, пристиг

DEN 479.00 938.88

Diy Дијамант Слики Носат Крстот Бод Дијамант Мозаик 5D Поставува Целосна Дијамант Везови рачно изработени Везана Љубов Срцето

добредојдовте нашата продавницаНАШИОТ сите производи се фабрички директна продажбаИзберете шаблон Ти

DEN 331.00 441.60

Смола целосно кристал Дијаманти везови мозаик Diy дијамант слики од Страна на броеви Ѕид оркестарот слики Занаети IPL цвеќиња

Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо Тоа треба да се заврши до себе,мојот при

DEN 266.00 316.80

5 КОМПЈУТЕРИ Мулти-слика Дијамант Сликарство Буда Игла Уметност Подароци Декор Дијамант Мозаик Везови Религија Rhinestones Шема

Земја, Вообичаено, Пристигнуваат Време руската ederation 15~40 дена сад 16~21 дена Шпанија 15~40 дена Франција 15~40 д

DEN 1340.00 1913.76

Peony цвет Diy Дијамант сликарство Везана плоштадот дијамант везови кристал рачно изработени Занаетчиски ѕид оркестарот уметничка

Објектот боја прикажува во сликите може да се покажува мала разлика на вашиот монитор од набљудувачите

DEN 258.00 307.20

ZOOYA Полн Плоштад вежба 5D DIY Дијамант везови симпатична мечка со бонбони Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик оркестарот

База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писм

DEN 218.00 336.00

DIY 5D Дијамант Мозаик Мостови во шумата плоштадот дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијаманти Везови божиќ подароци

Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање

DEN 249.00 383.04

diy дијамант сликарство смола 3d плоштадот дијаманти крајбрежје сценографијата шема мозаик ставете на чекање кристал везови висат

diy дијамант сликарство смола 3d плоштадот дијаманти крајбрежје сценографијата шема мозаик ставете на че

DEN 300.00 384.00

Целосна Дијамант везови Шарени мачка дијамантски крст бод кристал круг дијамант поставува недовршени декоративни diy дијамант

За Повратни информации, Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи мо

DEN 322.00 473.76

DIY 5D Дијамант Мозаик Цртан филм Мачки рачно изработени Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијамант Везови Модели Rhinestones

Напомена : Ова е diy дијамант сликарство,не се заврши сликата,треба заврши со себе Име на производ : Дијама

DEN 159.00 194.40