• Новак
плоштад daimond сликарство цвет со вазна мозаик слика 5d diy пејзаж дијамантски крст бод diy везови крстот бод

плоштад daimond сликарство цвет со вазна мозаик слика 5d diy пејзаж дијамантски крст бод diy везови крстот бод

DEN 523.20
DEN 267.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен

Проверете смола дијаманти и боја на соодветните боја код, да се обезбеди сите дијаманти код се завршат. Користете помош на пинцета да ги собереш на соодветни дијамант нежно, а потоа го стави во соодветната позиција на модел број
5.За Ali Express Премиум Превозот,Fed Ex,UPS-от,времето за испорака ќе биде побрзо
Вие сте одговорни за даноци,царински и други давачки во текот на превозот
.По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 3-5 дена.круг daimond сликарство цвет со вазна мозаик слика 5d diy пејзаж дијамантски крст бод diy везови
Драги пријатели, . Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години .За Превозот.
Ние сме продавачот од Кина копното. Повторете ги претходните чекори, се додека не заврши целата слика
6.Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод, Ali Express Стандард Превозот обично трае околу 10 до 30 работни дена за испорака поради царинската расчистување времиња во различни земји.

Декларирани спецификации

Големина:
20*30cm, 30*40cm, 40*50cm, 50*60cm
Бренд Име:
YIKEE
Форма:
Посебна
Материјал:
Смола
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Пастирски
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Платно Пакување Метод:
Торба
Употреба:
Дома декорација
Големина на слика:
Според опции
Алатки:
вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Тип:
Плоштад дијамант
Ткаенина Тип:
HD Oilcloth
Лепак Adhension:
Силна стап
Дијамант големина:
2.5 mm
Дијамант Количина:
15-30% повеќе количина
Стил:
diy дијамант везови
Име:
плоштад дијамант сликарство

Комплементите на стоката

MHD 5ps 5D Плоштадот Дијамант Везови фудбалски играч слика Дијамантски Крст Бод man Diy Дијамант Сликарство Дома Декоративни

големина:20x30x2ps+20x45x2ps+20x50x1psголемина:30x50x2ps+30x65x2ps+30x80x1psВнимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И

DEN 2096.00 3743.04

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Обичај пинк се зголеми Флорални 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот

Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копн

DEN 186.00 232.80

5d diy дијамант везови магија дијамант сликарство крстот бод кристал кристал стадион Спортски Американски фудбал Светот

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна / Хотел / Канце

DEN 365.00 618.24

DIY,Дијамант Сликарство,Везана,Поморски Панда тигар 5D целосна Дијамант Вез,Крстот Бод,Плоштадот/Круг Кристал,Дома боја XPZ

Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царинс

DEN 266.00 444.00

СОПИРАЧКИ Обичај Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал 5D DIY Дијамант сликарство полн плоштад Везови Дијамант Мозаик Дома Декор

Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај,Празници и сл причина,понекогаш непредвидливи одложув

DEN 244.00 324.96

Нови Пристигнување 5D Плоштадот Дијамант Сликарство Снег куќа Крстот Бод Комплет DIY Поставите Везови Кристал Дома Декор Везана

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

DEN 331.00 552.00

5D Смола Занаети, Сликарство Целосна Дијамант Кристал Rhinestones Везови Оркестарот Златна Есен Сценографијата Diy Шема Крстот

Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши Ако постои нечистотија

DEN 288.00 442.56