• Новак
Целосна 5D Diy Daimond Сликарство Крст-бод Црвен спортски автомобил 3D Дијамант Сликарство Целосна Rhinestones Слики Везови Diamant

Целосна 5D Diy Daimond Сликарство Крст-бод Црвен спортски автомобил 3D Дијамант Сликарство Целосна Rhinestones Слики Везови

DEN 421.92
DEN 215.00 -49 %

Достапност
Производот е достапен


Бренд име :
Дијамант тип : Рубикова Коцка Круг Дијамант & 3 D Дијамант Круг
Примена : home/хотел/канцеларија декорација & подарок
на рамка : Ние продаваме дијаманти без Рамка
За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволно
Вежба Област : 100% Круг Полн со Везени Дијаманти
Големината на сликата : 20x27cm 30x40cm 40x53cm 50x67cm
Драги пријатели , поради ефектот на малата големина и не е прекрасна , таа 's само за забава на деца и практиката на новодојденци.
Е rhinestones круг или квадрат? Сите наши дијамант слики се рунда дијамант. По завршувањето, малку притиснете надолу на дијаманти со вашата рака или книга да се осигура дека дијамантите се цврсто прикачени. Првата пратка е врз нас. Можете да контактирате со нас на прво место. Се однесува на споредба маса на платно да се идентификуваат секоја дијамант број и соодветната печатена број на платно.
Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 5 години,таму се многу убави кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро. Клиенти кои посебно сакам прекрасен ефект ве молиме изберете голема големина . Исто така можете да ни остави meesge ако сакате повеќе големи големина или имате било какви други прашања. Ако имате некои посебни барања, можете да оставите порака во ред или да ни кажете директно.
3,кутијата е доволно силна за да се заштити производот, но кутија може да се добие малку оштетување за време на транспортот. Првата пратка е врз нас. Ние се стави 30% екстра дијаманти во секој торби на дијаманти.Ние брод од страна на Ali Express Стандард Превозот,Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, EMS и курирската служба DHL.

Декларирани спецификации

Големина:
20x27cm, 30x40cm, 40x53cm, 50x67cm
Бренд Име:
fuyun
Употреба:
Слики
Стил:
Европа
Материјал:
Смола
Дијамант форма:
Круг
Форма:
три-димензионални
Pasting Област:
Целосна
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Платно Пакување Метод:
Навива
Рамка:
No
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Спортски Автомобил
алатка:
Точка вежба пенкало,Здодевни кал,сад
реден број:
SM126
колекции во собата:
Алатки,Доволно Смола Дијаманти ,Печатени HD Платно
Ракотворби Тип:
Недовршениот Дијамант Везови
Други Име на Дијамант Везови:
Дијамант Сликарство Крстот Бод
Други Име на Дијамант Сликарство:
Дијамант Мозаик & Мушка Слика
Дијамант Тип:
3D Рубикова Животинско тигар Круг Дијамант
Примена:
Ѕидот Налепници Дома Декорација & Подарок & Играчка
Декорација Место:
Спалната соба & Дневна соба & Канцеларија
силна точка:
Брз паста дијаманти/Многу може да учествува/Лесно да се научат

Комплементите на стоката

Нов мозаик Дијамант везови монистра Симпатична Писе Мачка и глушец животинско дијаманти крстот бод сликарство рачно производство

Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност...

DEN 253.00 506.88

Целосна Дијамант везови Шарени мачка дијамантски крст бод кристал круг дијамант поставува недовршени декоративни diy дијамант

За Повратни информации, Ние секогаш внимателно проверете пред испраќање на стоката, сепак производи мо

DEN 322.00 473.76

Целосна 3D diy дијамант сликарство Познатиот Убавина К3 Сестри Крстот Бод колекции Дијамант Везови мозаични предели оркестарот

За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм Ако сликата е компл

DEN 562.00 720.00

Дијамант Везови Пејзаж на Зајдисонце со Гуски Слика на Rhinestones Смета Крстот Бод Икона за Полнење Мозаик на Сценографијата

Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање Со цел да се создаде совршен дијамант сликарс

DEN 292.00 471.36

ZOOYA Полн Плоштад вежба 5D DIY Дијамант везови симпатична мечка со бонбони Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик оркестарот

База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писм

DEN 218.00 336.00

MHD 5ps 5D Плоштадот Дијамант Везови фудбалски играч слика Дијамантски Крст Бод man Diy Дијамант Сликарство Дома Декоративни

големина:20x30x2ps+20x45x2ps+20x50x1psголемина:30x50x2ps+30x65x2ps+30x80x1psВнимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И

DEN 2096.00 3743.04

5D,DIY,Дијамант Сликарство,Везана,мачка автомобил Дијамант Вез,Крстот Бод,Плоштадот/Круг Кристал,Дома Декорација,Уметност XPZ

Ние, исто така може да дизајн дијамант слика со вашата сопствена слика Трговија на големо : што прифати г

DEN 266.00 444.00

Дијамант Мозаик цртан филм Зумира елени diy Дијамант Сликарство крстот бод животни слика 5D дијамант везови шема уметност сликарство

Дијамант Мозаик цртан филм Зумира елени diy Дијамант Сликарство крстот бод животни слика 5 D дијамант вез

DEN 300.00 384.00

PSHINY 5D DIY Дијамант везови блум розова зголеми цвет слики Целосна мозаик комплет плоштадот кристал дијамант сликарство крстот

По успешно плаќање, ние ќе ја испорача стоката во рок од 35 дена, на вашите производи, вообичаено, пристиг

DEN 479.00 938.88

Diy Дијамант Слики Носат Крстот Бод Дијамант Мозаик 5D Поставува Целосна Дијамант Везови рачно изработени Везана Љубов Срцето

добредојдовте нашата продавницаНАШИОТ сите производи се фабрички директна продажбаИзберете шаблон Ти

DEN 331.00 441.60

diy дијамант сликарство смола 3d плоштадот дијаманти крајбрежје сценографијата шема мозаик ставете на чекање кристал везови висат

diy дијамант сликарство смола 3d плоштадот дијаманти крајбрежје сценографијата шема мозаик ставете на че

DEN 300.00 384.00

3D Дијамант Везови Пејзаж Риболов DIY Дијамант Сликарство Целосна Вежба Дијамант Мозаик Хоби Занаети Крстот Бод Колекции Сликарство

Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање Splices треба рамен против уредни, немаат пукнати

DEN 288.00 463.68

DIY 5D Дијамант Мозаик Цртан филм Мачки рачно изработени Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијамант Везови Модели Rhinestones

Напомена : Ова е diy дијамант сликарство,не се заврши сликата,треба заврши со себе Име на производ : Дијама

DEN 159.00 194.40

5D DIY Дијамант везови Полн плоштад Дијамант мозаик peony целосна Дијамант сликарство Крстот бод жолта пеперутка сакам цвеќе

По завршувањето,можете да го користите соодветна рамка до рамка и висат на ѕидот Пакување и алаткаГолем

DEN 277.00 543.84

5D Дијамант Мозаик Пеперутка Mandalas Шема Ѕид Налепница Полн Плоштад Дијамант Везови Цвет Diy Дијамант Сликарство Дома Декор

Според соодветните боја кодирани менгеме соодветните смола инкрустирани дијаманти Откривањето на лен

DEN 210.00 338.40

Diy плоштадот вежба дијамант сликарство крстот бод мозаици Целосна ги покриваат везови животинско Светлина црна мачка лицето

[Совети] : смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што с

DEN 218.00 336.00