• Новак
DIY дијамант сликарство крстот бод Везана дијамант кањонот везови полн плоштад Кристал смола дијамант мозаик 0115

DIY дијамант сликарство крстот бод Везана дијамант кањонот везови полн плоштад Кристал смола дијамант мозаик 0115

DEN 458.88
DEN 243.00 -47 %

Достапност
Производот е достапен

Ако пакетот е ОШТЕТЕН
или не се поклопува со цел што си ја купил,тогаш ве молиме ОДБИЕ нарачката. Ве молиме пополнете ги твоето ПОЛНО ИМЕ, вклучувајќи име, средно име и презиме
при правењето на плаќање;
2.Тука сме обезбедување на вас со Конкурентна
Цена, Брзо Дизајнирање и Испорака,Најдобар квалитет и повеќе Нов Стил и Дизајн.
За неусогласеност големина и боја :
1. Цртежот треба да се одржуваат чисти. Ако сакате да престане да го работи за некое време,ве молиме повторно да се покрие назад хартија на лепак дел
за да се избегне прашина;
2. Лепак : Усвоен топла топи лепило,силна, не-токсични, кој има супер stickiness и не
влијание на светлината рефлексија.
Ве молиме избришете ја нежно со половина влажна крпа, ако тоа е валкано од безгрижно;
За Фотографија/Слика Обичај
Тоа е навистина популарни и модерен да се обичај било на слика или сликата што сакате
да се направи дијамант сликарство,како што се вашата фамилија или свој портрет,свадба слики,
фотографии на патување,домашни миленици,и убава глетка и.Ако не
проверете цел пред прифаќање на цел потоа подоцна се најде таму е проблемот или dismatch
тогаш ние НЕ презема било каква одговорност и Нема враќање на купувачот. Целосно Дијамант : Нема печатење на дијамант везови им овозможува на истиот glossiness на
целата слика,сфаќајќи совршен три-димензионален ефект.Големини се во врска со крпа и мерења различни, па големината не толку точни и
мерењата се различни може да биде големина ќе се мери не се исти како што пишувате. не квалитет
проблем). Смола дијамант се јаде,не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како
како голтање;
5.
Внимание за руски Клиенти :
1. Инаку,лепило сила ќе бидат погодени.Продажба на дијамант сликарство е
се продава нема проблеми со квалитетот не се врати.

Декларирани спецификации

Големина:
picture size 16x20cm, picture size 28x35cm, picture size 36x45cm, picture size 46x58cm
Стил:
Европа
Бренд Име:
Радост Недела
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Шаблон Тип:
Сценско
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
зависи од слика
unframe:
Без Рамка
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча
Is_customized:
Yes
Материјал на Дијамант:
Кристал
Завршување:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени
Тема:
Сценско
Големина на платно:
За 20x24cm,32x39cm,40x49cm,50x62cm
Големина На Слика:
За 16x20cm,28x35cm,36x45cm,46x58cm
Стил:
Европа

Комплементите на стоката

5D,DIY,Дијамант Сликарство,Везана,мачка автомобил Дијамант Вез,Крстот Бод,Плоштадот/Круг Кристал,Дома Декорација,Уметност XPZ

Ние, исто така може да дизајн дијамант слика со вашата сопствена слика Трговија на големо : што прифати г

DEN 266.00 444.00

5D дијамант везови вежба дијамантски крст бод кристал круг дијамант поставува декоративни diy дијамант сликарство зелен змеј

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна / Хотел / Канце

DEN 302.00 591.84

Дијамант Везови животни Diy Дијамант сликарство Bernese Планина Куче 3d Плоштадот Дијамант Мозаик икона Целосна Крстот Бод сликарство

Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор.За CanvasvУвезената нафта сликарство платно , с

DEN 302.00 372.96

Везана Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Ретро Часовник Пеперутка Сликарство Дијамант Везови Целосна Пејст Дијамант Мозаик Оркестарот

Некои Други Услуга1 Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на к

DEN 182.00 280.80

5D Смола Занаети, Сликарство Целосна Дијамант Кристал Rhinestones Везови Оркестарот Златна Есен Сценографијата Diy Шема Крстот

Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши Ако постои нечистотија

DEN 288.00 442.56

diy дијамант сликарство смола 3d плоштадот дијаманти крајбрежје сценографијата шема мозаик ставете на чекање кристал везови висат

diy дијамант сликарство смола 3d плоштадот дијаманти крајбрежје сценографијата шема мозаик ставете на че

DEN 300.00 384.00

Diy плоштадот вежба дијамант сликарство крстот бод мозаици Целосна ги покриваат везови животинско Светлина црна мачка лицето

[Совети] : смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што с

DEN 218.00 336.00

MHD 5ps 5D Плоштадот Дијамант Везови фудбалски играч слика Дијамантски Крст Бод man Diy Дијамант Сликарство Дома Декоративни

големина:20x30x2ps+20x45x2ps+20x50x1psголемина:30x50x2ps+30x65x2ps+30x80x1psВнимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И

DEN 2096.00 3743.04

ZOOYA Полн Плоштад вежба 5D DIY Дијамант везови симпатична мечка со бонбони Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик оркестарот

База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писм

DEN 218.00 336.00

RM0005 НОВИ Целосна дијамант везови праска боја полна дијамант сликарство кран крстот бод diy дијамант сликарство кран Плоштадот

RM0005 НОВИ Целосна дијамант везови праска боја полна дијамант сликарство кран крстот бод diy дијамант слик

DEN 360.00 480.00

DIY,Дијамант Сликарство,Везана,Поморски Панда тигар 5D целосна Дијамант Вез,Крстот Бод,Плоштадот/Круг Кристал,Дома боја XPZ

Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царинс

DEN 266.00 444.00