• Новак
DIY 5D Сина Паун Дијамант Сликарство Налепница Крстот Бод Сликарство Дома Декор DIY Дијамант Уметност Кристал Везови

DIY 5D Сина Паун Дијамант Сликарство Налепница Крстот Бод Сликарство Дома Декор DIY Дијамант Уметност Кристал Везови

DEN 559.68
DEN 330.00 -41 %

Достапност
Производот е достапен


1 x Сина Peacockembroidery сликарство(со rhinestones треба да биде вметнат)
1 x Кристал-pasting алатка (Без сликарство рамка)
1.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
DIY Дијамант сликарство Мерки на претпазливост
1. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка ! Рамката не е вклучена во Пакетот. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.4 инчен
(1cm=0. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. по добра борба, остатокот на јазот на лепак соодветните симболи на дијаманти. Приказ на смола дијамант боја, средена, со цел на кодирање. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо. Ние само брод да се потврди цел адреси. Собрани смола дијамант шема мора да се земе точка внатре намалување на линија, а потоа се намали парчиња, за да се обезбеди целокупната ефект. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата.Ова е diy дијамант сликарство,не се заврши сликата,треба заврши со себе.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно.

Декларирани спецификации

Големина:
30X55CM
Стил:
Модерна
Број на Бои:
1-30
Дијамант форма:
Круг
Бренд Име:
VKTECH
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Станот
Pasting Област:
Целосна
Платно Пакување Метод:
Укината
Шаблон Тип:
Животните

Комплементите на стоката

Diy Дијамант Слики Носат Крстот Бод Дијамант Мозаик 5D Поставува Целосна Дијамант Везови рачно изработени Везана Љубов Срцето

добредојдовте нашата продавницаНАШИОТ сите производи се фабрички директна продажбаИзберете шаблон Ти

DEN 331.00 441.60

Дијамант Мозаик цртан филм Зумира елени diy Дијамант Сликарство крстот бод животни слика 5D дијамант везови шема уметност сликарство

Дијамант Мозаик цртан филм Зумира елени diy Дијамант Сликарство крстот бод животни слика 5 D дијамант вез

DEN 300.00 384.00

MHD 5ps 5D Плоштадот Дијамант Везови фудбалски играч слика Дијамантски Крст Бод man Diy Дијамант Сликарство Дома Декоративни

големина:20x30x2ps+20x45x2ps+20x50x1psголемина:30x50x2ps+30x65x2ps+30x80x1psВнимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И

DEN 2096.00 3743.04

5D DIY Дијамант везови Полн плоштад Дијамант мозаик peony целосна Дијамант сликарство Крстот бод жолта пеперутка сакам цвеќе

По завршувањето,можете да го користите соодветна рамка до рамка и висат на ѕидот Пакување и алаткаГолем

DEN 277.00 543.84

СОПИРАЧКИ Црно и бело куче дома декор дијамант мозаик плоштадот дијамант сликарство крстот бод занаети дијамант везови ѕидното

Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (невештачки штета) во рок од 3 дена...

DEN 224.00 319.20

5D DIY Дијамант Сликарство Бои за флуоресцентно цвет полн Плоштад Дијамант везови цвет Колекции на Фотографии на кристали дома

Некоја земја може да го одложи 12 недели Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве м

DEN 216.00 288.00

Непречено едрење Дијамант везови Diy Дијамант сликарство крстот бод 60*50cm 3d плоштадот вежба Дијамант мозаик пејст целосна

Време на испорака (57 дена)За ДијамантиПостојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 Честитки, может

DEN 282.00 486.72

ZOOYA Полн Плоштад вежба 5D DIY Дијамант везови симпатична мечка со бонбони Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал Мозаик оркестарот

База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писм

DEN 218.00 336.00

HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм Кафе мачка 3D Везови Крстот Бод Мозаик Дома Декор Подарок

Ние работиме во Кина PS : Нема видео за да ви покаже како да ја заврши оваа слика на врвот на оваа страница.

DEN 206.00 206.40

СОПИРАЧКИ DIY Мачка ватенка 5D дијамант мозаик полн плоштад дијамант сликарство крстот бод занаети дијамант везови ѕидното сликарство

Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас,

DEN 222.00 316.80

HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Природата Мраз Пештера Вез Крстот Бод Мозаик Дома Декор Подарок A01147

Ако не го добиете вашиот парцела по истекот на 30 дена, ние може да се вратат ако сакате Ние работиме во Ки

DEN 206.00 206.40

Пејзаж сликарство Исус дете 5D Дијамант Везови Икона DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Целосна Rhinestones Мозаик Оркестарот

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Finished Painting,Што Треба Да Заврши Себе Име на про

DEN 238.00 334.56

Везана Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Ретро Часовник Пеперутка Сликарство Дијамант Везови Целосна Пејст Дијамант Мозаик Оркестарот

Некои Други Услуга1 Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на к

DEN 182.00 280.80