• Новак
diy рачно производство поставува дијамант шема везови полн круг вежби орхидеи крстот бод дијамант мозаик сликарство

diy рачно производство поставува дијамант шема везови полн круг вежби орхидеи крстот бод дијамант мозаик сликарство

DEN 416.64
DEN 229.00 -45 %

Достапност
Производот е достапен

Тарифата По стоки пристигна во вашата земја, тоа може да произведуваат одредени тарифи во некои земји. Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царински давачки. Испорака агент : ако сте странски онлајн продавачите, ние може да обезбеди превозот агент услуга за вас. По-продажбата на услугата
На сите стоки што се продаваат се проверуваат строго. Ако вашата земја и област не се во земјата на бесплатен превозот, можете да контактирате со нас, ние ќе ви обезбедиме со најдобар превозот метод. Ние сметаме дека може да се постигне задоволително договор. Но, постојат и други случаи може да бидат одложени се, на пример, лошите временски услови одложен пристигнување во вашата земја и со поштенски систем одложувања испраќање на локалните поштата и така натаму. Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (не-вештачки штета) во рок од 3 дена. Ако сте задоволни со вашите производи, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации. Со тоа, ќе добиете и двете, декоративен ефект и DIY забава забава. Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли. Ние обично се користат Кина Пост мал пакет за вашиот транспорт, под нормални околности, стоките ќе бидат испорачани во 15-30 дена. Ве молам да ми кажете што моделот и големината дали ви се допаѓа,ние ќе сопствени-направи за вас и да ви даде разумен pric ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА
Вашата поддршка е секогаш нашата мотивација!!
Ве молиме да ни испратите порака ако имаш било истрага,ви благодариме!
Она што е DIY дијамант сликарство?
Дијамант сликарство е нов популарни производи.

Декларирани спецификации

Големина:
20x20cm, 30x30cm, 40x40cm, 50x50cm
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Европски и Американски Стил
Бренд Име:
Homlif
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Круг
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Број на Бои:
1-30
колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина,Алатка

Комплементите на стоката

Вистински бесплатен Превозот Diy 3d Дијамант Сликарство круг Полна Рака Извезени на Крстот Бод Рим Замокот Принцеза Планина Водопад

Тоа само ќе ве однесе 1 минута ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас Но ку

DEN 238.00 403.20

DIY 5D Дијамант Мозаик Цртан филм Мачки рачно изработени Дијамант Сликарство Крстот Бод Колекции Дијамант Везови Модели Rhinestones

Напомена : Ова е diy дијамант сликарство,не се заврши сликата,треба заврши со себе Име на производ : Дијама

DEN 159.00 194.40

Непречено едрење Дијамант везови Diy Дијамант сликарство крстот бод 60*50cm 3d плоштадот вежба Дијамант мозаик пејст целосна

Време на испорака (57 дена)За ДијамантиПостојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 Честитки, может

DEN 282.00 486.72

5D Смола Занаети, Сликарство Целосна Дијамант Кристал Rhinestones Везови Оркестарот Златна Есен Сценографијата Diy Шема Крстот

Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши Ако постои нечистотија

DEN 288.00 442.56

Diy Дијамант Слики Носат Крстот Бод Дијамант Мозаик 5D Поставува Целосна Дијамант Везови рачно изработени Везана Љубов Срцето

добредојдовте нашата продавницаНАШИОТ сите производи се фабрички директна продажбаИзберете шаблон Ти

DEN 331.00 441.60

Целосна 3D diy дијамант сликарство Познатиот Убавина К3 Сестри Крстот Бод колекции Дијамант Везови мозаични предели оркестарот

За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм Ако сликата е компл

DEN 562.00 720.00

5D DIY Дијамант везови Полн плоштад Дијамант мозаик peony целосна Дијамант сликарство Крстот бод жолта пеперутка сакам цвеќе

По завршувањето,можете да го користите соодветна рамка до рамка и висат на ѕидот Пакување и алаткаГолем

DEN 277.00 543.84

Zhui Ѕвезда 5D Diy полн плоштад дијамант боја Цвеќиња дома декор везови дијамант сликарство Крстот бод дијамант Мозаик подарок

DIY сликарство дијамант е исклучителна да им даде на пријатели и најблиски да го изразат добри желби за с

DEN 182.00 228.00