• Новак
дијамант diy сликарство peony цвет 5d diy сликарство уште живот дијамантски крст бод дијамант везови 5d diy дијамант сликарство

дијамант diy сликарство peony цвет 5d diy сликарство уште живот дијамантски крст бод дијамант везови 5d diy дијамант сликарство

DEN 523.20
DEN 251.00 -52 %

Достапност
Производот е достапен

дијамант diy сликарство peony цвет 5d diy сликарство уште живот дијамантски крст бод дијамант везови 5d diy дијамант сликарство
Драги пријатели, . Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години . Секоја слика вклучуваат : 15-30% повеќе rhinestones, печатени HD oilcloth, алатки (вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал). Ако сакате да се веледрогерија или продавач и да го продаде daimond сликарство во вашата земја,ве молиме контактирајте со нас.

Декларирани спецификации

Големина:
20*30cm, 30*40cm, 50*60cm
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Форма:
Посебна
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Дијамант форма:
Плоштад
Бренд Име:
YIKEE
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Торба
Употреба:
Дома декорација
Големина на слика:
Според опции
Алатки:
вежба точка пенкало, вежба плоча,дупчење кал
Дијамант Тип:
Suqare дијамант
Ткаенина Тип:
HD Oilcloth
Лепак Adhension:
Силна стап
Дијамант големина:
2.5 mm
Дијамант Количина:
15-30% повеќе количина
Стил:
дијамант везови peony цвет
Име:
дијамант diy сликарство

Комплементите на стоката

DIY,Дијамант Сликарство,Везана,Поморски Панда тигар 5D целосна Дијамант Вез,Крстот Бод,Плоштадот/Круг Кристал,Дома боја XPZ

Ние ќе го означи тоа како подарок или намалување на вредноста на стоката за вас да се спаси дел од царинс

DEN 266.00 444.00

убавината на Дијаманти Везови Цвет Oulu карамфил Дијамантски Крст Бод Кристал Плоштадот Дијамант Мозаични Декоративни Diy Дијамант

Ве молиме овозможи некои мали разлики во бојата.За големина и боја : Поради ограничувањето на мерење, ви�

DEN 545.00 768.00

Li Loye Дијамант Сликарство Плоштадот Дијамант Везови 5d Куче и мачка Крстот Бод Колекции Везени Мозаик Ставете Слика Соба FZ281

Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата по добра борба, остаток�

DEN 273.00 545.76

5d diy дијамант везови магија дијамант сликарство крстот бод кристал кристал стадион Спортски Американски фудбал Светот

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна / Хотел / Канце

DEN 365.00 618.24

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Обичај пинк се зголеми Флорални 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот

Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копн

DEN 186.00 232.80

Нови 5d Дијамант Везови Кристал Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Комплет Целосна Вежба Дијамант Мозаик Есен Шума Бесплатен

Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена Референца пред операцијата чекори.Драги це

DEN 324.00 427.20

Везана Крокодил DIY Целосна Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Животни Предаторите Мозаик Божиќ Оркестарот Занаети

Платно, дијаманти и лепак се сите еколошки материјали, ние може да помине SGS Тест, тоа е безбедно за детет

DEN 317.00 528.00

5D DIY Дијамант Сликарство Бои за флуоресцентно цвет полн Плоштад Дијамант везови цвет Колекции на Фотографии на кристали дома

Некоја земја може да го одложи 12 недели Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве м

DEN 216.00 288.00

HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм Кафе мачка 3D Везови Крстот Бод Мозаик Дома Декор Подарок

Ние работиме во Кина PS : Нема видео за да ви покаже како да ја заврши оваа слика на врвот на оваа страница.

DEN 206.00 206.40

Нови Пристигнување 5D Плоштадот Дијамант Сликарство Снег куќа Крстот Бод Комплет DIY Поставите Везови Кристал Дома Декор Везана

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас...

DEN 331.00 552.00