• Новак
5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Орхидеи Буда Главата Дијамант Везови Плоштадот Вежба Целосна Diy Дијамант Мозаик Сликарство Дома Декор

5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Орхидеи Буда Главата Дијамант Везови Плоштадот Вежба Целосна Diy Дијамант Мозаик Сликарство

DEN 393.12
DEN 275.00 -30 %

Достапност
Производот е достапен

5,база на мапата со лепило фото хартија. Смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што се голтање. На DIY дијамант сликарство може да се користат за декорација на семејството соба, го направи животот повеќе хармоничен.
Совети
1.5mm, ако комплексноста,мала големина ќе не многу добро, ако треба larege големина на никакви слики, ве молиме слободно контактирајте со нас
Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, големина од 2,5×2. Процесот на производство е едноставно можете да креирате кратко време да заврши.
6 Брза испорака;
7 Комбинирана цел;
8 Најдобри и Навремена Услуга;
9 Гаранција на вашиот 100% задоволство;
10 Голем попуст за голема цел!
За ефектот
Поголем големина се повеќе подобар ефект ! секој дијамант големина 2. Ако постои нечистотија лепливоста можат да влијаат врз нив со ниска температура солидна железо. DIY дијамант привлече личност од било која возраст може да се направи, бидејќи, вклучувајќи деца, членови на семејството и така семејството повеќе топло. Референца пред операцијата чекори. Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата.
5 D Дијамант Сликарство Крстот Бод Орхидеи Буда Главата Дијамант Везови Плоштадот Вежба Целосна Diy Дијамант Мозаик Сликарство Дома Декор
Големина : 20x25,20x30,25x35,30x40,35x45,40x50,50x60,60x75c m
Внимание :
Драг пријател, Ние ја продал дијамант слики се полу-готовиот производ не содржи рамка.
Дијамант paiting се полу-готови,не вклучуваат frema, ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за да се направи ,ние ќе сместени 30% повеќе дијаманти
Трговија на ГОЛЕМО & DROPSHIPPING се ПРИФАТЛИВИ! Микс Цел е добредојдена!
DIY Дијамант Painiting Мерки на претпазливост
1.

Декларирани спецификации

Големина:
20x25cm, 20x30cm, 25x35cm, 30x40cm, 35x45cm box packing, 40x50cm box packing, 50x60cm box packing, 60x75cm box packing
Шаблон Тип:
Портрет
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Yumeart
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Рамка:
No
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Употреба:
Домаќинство Essentials/Декорација
Платно Пакување Метод:
дијамант сликарство
Техника:
Машина За Печатење
Алатки тип:
Пинцети, Pick-Up Алатки
3D Дијамант Везови Серија:
Дома декорација
Тип:
diy дијамант сликарство
Користење на локални:
домување,хотели,канцеларии,сали за состаноци,јадење соби,ресторан
вежба процент:
100% целосна dril
Дијамант форма:
Плоштад
Поставете Тип:
5d DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод
Шема:
Дијамант Везови Орхидеи Буда
мозаик везови:
Шиење Rhinestones

Комплементите на стоката

5d diy дијамант везови магија дијамант сликарство крстот бод кристал кристал стадион Спортски Американски фудбал Светот

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна / Хотел / Канце

DEN 365.00 618.24

Zhui Ѕвезда Полн Плоштад Дијамант 5D DIY Дијамант Сликарство Обичај пинк се зголеми Флорални 3D Везови Крстот Бод Мозаик Оркестарот

Предлага дека еден вид на смола дијамант еден сет заврши побрзо За нас се и фабрика се наоѓа во Кина копн

DEN 186.00 232.80

MHD 5ps 5D Плоштадот Дијамант Везови фудбалски играч слика Дијамантски Крст Бод man Diy Дијамант Сликарство Дома Декоративни

големина:20x30x2ps+20x45x2ps+20x50x1psголемина:30x50x2ps+30x65x2ps+30x80x1psВнимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И

DEN 2096.00 3743.04

HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Природата Мраз Пештера Вез Крстот Бод Мозаик Дома Декор Подарок A01147

Ако не го добиете вашиот парцела по истекот на 30 дена, ние може да се вратат ако сакате Ние работиме во Ки

DEN 206.00 206.40

СОПИРАЧКИ Црно и бело куче дома декор дијамант мозаик плоштадот дијамант сликарство крстот бод занаети дијамант везови ѕидното

Ако најдете на стоката која сте ја добиле има квалитет проблем (невештачки штета) во рок од 3 дена Превоз

DEN 224.00 319.20

Li Loye Дијамант Сликарство Плоштадот Дијамант Везови 5d Куче и мачка Крстот Бод Колекции Везени Мозаик Ставете Слика Соба FZ281

Ако не знаете каква боја да се користи, ве молиме обратете се до боја на табелата по добра борба, остаток�

DEN 273.00 545.76

HOMFUN Полн Плоштад/Круг Вежба 5D DIY Дијамант Сликарство Цртан филм Кафе мачка 3D Везови Крстот Бод Мозаик Дома Декор Подарок

Ние работиме во Кина PS : Нема видео за да ви покаже како да ја заврши оваа слика на врвот на оваа страница.

DEN 206.00 206.40

убавината на Дијаманти Везови Цвет Oulu карамфил Дијамантски Крст Бод Кристал Плоштадот Дијамант Мозаични Декоративни Diy Дијамант

Ве молиме овозможи некои мали разлики во бојата.За големина и боја : Поради ограничувањето на мерење, ви�

DEN 545.00 768.00

5D,DIY,Дијамант Сликарство,Везана,мачка автомобил Дијамант Вез,Крстот Бод,Плоштадот/Круг Кристал,Дома Декорација,Уметност XPZ

Ние, исто така може да дизајн дијамант слика со вашата сопствена слика Трговија на големо : што прифати г

DEN 266.00 444.00

Diy плоштадот вежба дијамант сликарство крстот бод мозаици Целосна ги покриваат везови животинско Светлина црна мачка лицето

[Совети] : смола дијамант јаде, не дозволувајте деца да си играат со цел да се избегнат несреќи како што с�

DEN 218.00 336.00

Нови 5d Дијамант Везови Кристал Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Комплет Целосна Вежба Дијамант Мозаик Есен Шума Бесплатен

Цртеж треба да се чуваат чисти, Инаку, лепило сила е нарушена Референца пред операцијата чекори.Драги це

DEN 324.00 427.20

Везана Крокодил DIY Целосна Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Животни Предаторите Мозаик Божиќ Оркестарот Занаети

Платно, дијаманти и лепак се сите еколошки материјали, ние може да помине SGS Тест, тоа е безбедно за детет

DEN 317.00 528.00

Нови Пристигнување 5D Плоштадот Дијамант Сликарство Снег куќа Крстот Бод Комплет DIY Поставите Везови Кристал Дома Декор Везана

Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас З

DEN 331.00 552.00

СОПИРАЧКИ DIY Мачка ватенка 5D дијамант мозаик полн плоштад дијамант сликарство крстот бод занаети дијамант везови ѕидното сликарство

Ние не го поставите минимален лимит за сите артикли Ве молиме да земете во слики и контактирајте со нас,

DEN 222.00 316.80

Везана Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Ретро Часовник Пеперутка Сликарство Дијамант Везови Целосна Пејст Дијамант Мозаик Оркестарот

Некои Други Услуга1 Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на к�

DEN 182.00 280.80

Вистински бесплатен Превозот Diy 3d Дијамант Сликарство круг Полна Рака Извезени на Крстот Бод Рим Замокот Принцеза Планина Водопад

Тоа само ќе ве однесе 1 минута ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас...

DEN 238.00 403.20

СОПИРАЧКИ Обичај Дијамант Сликарство Крстот Бод Кристал 5D DIY Дијамант сликарство полн плоштад Везови Дијамант Мозаик Дома Декор

Сепак, како Тешки временски услови, Чисти Обичај,Празници и сл причина,понекогаш непредвидливи одложув�

DEN 244.00 324.96