• Новак
4pcs Kingkong 5inch универзална реквизити guard пропелер заштитник за FPV QAV 210 250 Quadcopter

4pcs Kingkong 5inch универзална реквизити guard пропелер заштитник за FPV QAV 210 250 Quadcopter

DEN 283.68
DEN 252.00 -11 %

Достапност
Производот е достапен

4pcs Kingkong 5inch универзална реквизити guard пропелер заштитник за FPV QAV 210 250 Quadcopter Пакет се Вклучени : 4 x Реквизити Guard 1 x Завртка Пакет Опис : Brand Name : Kingkong Точка Име : Реквизити Guard Боја : Зелена/црвена Тежина : 6.8 g(1pcs) Завртка : М2 x 9mm Компатибилен со 22 серија мотор

Декларирани спецификации

боја:
црвена, зелена
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
РК Делови и Accs:
Canopies
Четири тркала Атрибути:
Школка/Шасија/Крило/Глава
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Европската социјална повелба
Надградба На Делови/Додатоци:
Рамка
Технички параметри:
Вредност 2
Алатка Материјали:
Сечење
Број На Модел На:
N/A
Материјал:
Метал
За Возило Тип:
Хеликоптери
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Име:
GARTT

Комплементите на стоката

HSP РК АВТОМОБИЛ ДОДАТОЦИ РЕЗЕРВЕН ДЕЛ НЕ. 58001-58024 ЗА HSP 1/18 СКАЛА ЕЛЕКТРИЧЕН ПОГОН ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ПУСТИНАТА КАБРИОЛЕТ

Се Враќа РокВо случај да добиете неисправни објект, клиентот има до 7 дена од денот на приемот на барањет

DEN 177.00 177.12

За UDI001 Далечински Управувач Брод Резервни Делови за Далечинска Контрола Брод литиум Батерија Со 5PCS 3.7 V 600mah литиум Батерија

За UDI001 Далечински Управувач Брод Резервни Делови за Далечинска Контрола Брод литиум Батерија Со 5 PCS 3.7 V

DEN 1342.00 1412.64