• Новак
OFNA/HOBAO ТРКИ 1/8 ХИПЕР 8SC/H9 89313 35mm Cnc Стипса Моторни Топлина Мијалник рк делови

OFNA/HOBAO ТРКИ 1/8 ХИПЕР 8SC/H9 89313 35mm Cnc Стипса Моторни Топлина Мијалник рк делови

DEN 718.56

Достапност
Производот е достапен

Ние сме голем бизнис компанија, професионален производ тим.Ако ви треба голем број на производи, или треба и други производи. Ве молиме контактирајте ме.Ние ќе ви даде поволна цена.Со нетрпение очекувам да вашата помош.
OFNA/HOBAO ТРКИ 1/8 ХИПЕР 8 SC/H9 89313 35mm Cnc Стипса Моторни Топлина Мијалник рк делови

Декларирани спецификации

Бренд Име:
GWOLVES
Материјал:
Најлон
РК Делови и Accs:
Моторните Компоненти
Надградба На Делови/Додатоци:
Хидраулична Трансмисија Кутија
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Моторни
Четири тркала Атрибути:
Моторс
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
1/8 ХИПЕР 8SC/H9
Технички параметри:
Вредност 3
Употреба:
Возила & Remote Control Играчки

Комплементите на стоката

За UDI001 Далечински Управувач Брод Резервни Делови за Далечинска Контрола Брод литиум Батерија Со 5PCS 3.7 V 600mah литиум Батерија

За UDI001 Далечински Управувач Брод Резервни Делови за Далечинска Контрола Брод литиум Батерија Со 5 PCS 3.7 V

DEN 1342.00 1412.64

HSP РК АВТОМОБИЛ ДОДАТОЦИ РЕЗЕРВЕН ДЕЛ НЕ. 58001-58024 ЗА HSP 1/18 СКАЛА ЕЛЕКТРИЧЕН ПОГОН ДАЛЕЧИНСКИ УПРАВУВАЧ ПУСТИНАТА КАБРИОЛЕТ

Се Враќа РокВо случај да добиете неисправни објект, клиентот има до 7 дена од денот на приемот на барањет

DEN 177.00 177.12